Интернет реклама УБС

29.05.17

Другий благодійний матч «Парламентський кубок» між збірними командами журналістів та народних депутатів України

27 травня на стадіоні «Локомотив» у Києві відбувся другий благодійний матч «Парламентський кубок» між збірними командами журналістів та народних депутатів України. Мета заходу – збір коштів для оснащення спортивного майданчика у Луганській області та закупівлі футбольної атрибутики для дітей-переселенців зі Сходу України. Співорганізаторами турніру стали Федерація футболу України, Благодійний фонд «Розвиток футболу України» та Інформаційне агентство «Центр новин». Завдяки "Парламентському кубку" діти-переселенці отримають футбольне міні-поле (+Фото, Відео) - изображение 1 До складу команди депутатів ВР увійшли 24 представники різних парламентських фракцій, включаючи президента Федерації футболу України Андрія Павелка. За збірну журналістів зіграли – 24 представники провідних українських ЗМІ. Матч відбувся у форматі два тайми по 30 хвилин. Завдяки "Парламентському кубку" діти-переселенці отримають футбольне міні-поле. Рік тому зустріч збірної журналістів із командою народних обранців, яка була організована для підтримки дітей з аутизмом, завершилася переконливою перемогою представників мас-медіа з рахунком 5:2. Історія повторилася і цього разу. Команда журналістів з самого початку гри захопила ініціативу на полі і вже на 3-й хвилині заробила право на пробиття 11-метрового удару, який впевнено реалізував Роман Лопатін. Згодом провалом в обороні збірної народних депутатів скористався Олексій Полозок, подвоївши перевагу у рахунку. Але найцікавіше чекало на вболівальників, що зібралися на трибунах стадіону «Локомотив», після перерви. Дубль у складі команди журналістів оформив Роман Лопатін, але у команди депутатів ВР знайшовся джокер у вигляді Юрія Македона, який відзначився у воротах Андрія Варчака хет-триком. Здавалося, що народним обранцям, які доклали чималих зусиль, щоб повернути інтригу у це протистояння, буде до снаги піти з поля переможцями. Але журналістам таки вдалося вирвати перемогу. Ще по одному голу за збірну ЗМІ провели Мирослав Небесник та Олександр Михайлюк - 5:3. Однак, результат поєдинку для його учасників особливого значення не мав. Адже основна, а саме - благодійна, мета матчу досягнута. Переможців – збірну журналістів – привітав Андрій Павелко. Перед цим керманич ФФУ вручив футбольні м’ячі для вихованців ДЮФШ «Локомотив». «Вітаю команду журналістів з перемогою! Гадаю, вам удвічі приємніше було виграти у слуг народу. Депутати намагалися чинити опір, але нам ще потрібно тренуватися і більш серйозно готуватися до таких матчів. Бажаю представникам мас-медіа хороших новин, якнайбільше яскравих емоцій і щоб ваша робота завжди приносила задоволення», - сказав президент Федерації.  Індивідуальні призи, срібні та золоті нагороди учасникам матчу та почесний трофей для тріумфаторів «Парламентського Кубку-2017» вручив перший віце-президент національної асоціації Вадим Костюченко.