![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEigkRS5kBjU1JV5pn9IY8vjQX6TZ73zrijHcgDBvR_ZYZGegKVHyW73opdJNhwvdaA93wzW9tW8KcNrhZ0JlGpDeZUkFtJ-RSBKyRqesi27Howi2Fwjz41orUUuKOUGjKb5xR-OQD8QFv0/s1600/ggg.jpg)
«В 3.35 ночі в Іловайськ зайшов ешелон з 6 вагонів. Три вагони російських молодих, самі не знають куди приїхали, 3 вагони БК і зброї. Так ось це був кінцевий пункт. Точка-У прилетіла до них », - зазначають жителі Іловайська.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEilqNTCul-c9NAHmPaVbi1CAqYMUDQxVToGZ896jYUME0jVCLwBwaqBt201Yf10Nwo9p-5Kr6P1YfST0eM9yczq5WQh6dmFyFJXmw8FjgIFoIlAQ00LOki755WCf3Odb1OvnrfZOBgZtQY/s1600/eee.jpg)
Станом на кінець минулого року ЗСУ мали розпорядженні значну кількість самохідних установок «Піон». Ці самохідні установки управляються екіпажем з 7 чоловік, і здатні завдавати удару осколково-фугасними боєприпасами масою до 110 кг по цілям, розташованім на відстані до 35-40 км.
Г. Горобенко
Немає коментарів:
Дописати коментар