Интернет реклама УБС

05.03.16

Наша місія – розширювати кордони моди»


1 березня в FEDORIV HUB засновники Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська та Володимир Нечипорук оголосили про старт Українського Тижня Моди, що відбудеться з 17 по 23 березня 2016 року. Органзатори оприлюднили програму 38-го Ukrainian Fashion Week, ознайомивши журналістів з головними подіями, новими проектами та партнерами Тижня. 

На Українському Тижні Моди плануэться представити 86 дизайнерів, 56 показів, 15 презентацій, 16 локацій, понад 200 акредитованих ЗМІ та близько 18 000 запрошених гостей за 7 днів.

Український Тиждень Моди розширює свої кордони і знайомить спільноту не лише з колекціями дизайнерського одягу. Сьогодні в Україні активно розвиваються різноманітні напрямки дизайну, які потребують уваги фахівців та медіа. Кілька останніх сезонів Ukrainian Fashion Week  вважає підтримку різноманітних напрямків дизайну своєю особливою місією. І, як засвідчили підсумки проведених Тижнів моди, це приносить свої важливі результати.

Протягом кількох сезонів у полі зору Ukrainian Fashion Week перебувають чоловічий одяг та його конкретна галузь – індивідуальне пошиття чоловічого костюма, а також дизайнери, що розробляють колекції взуття. Новими для офіційної Програми Ukrainian Fashion Week стали проекти, присвячені дизайну головних уборів та ювелірним дизайнерським брендам.

Світові подіуми засвідчують потужний розвиток нової тенденції – наближення та взаємопроникнення мистецтва і моди. В Україні цей процес надзвичайно яскравий і знаходить своє втілення в активній співпраці вітчизняних дизайнерів з художниками.
Cинергія мистецтва і моди стала джерелом натхнення для оргкомітету Ukrainian Fashion Week та отримала своє яскраве втілення. 
38-й Ukrainian Fashion Week здивує вас не лише розмаїттям проектів, а й новим оформленням головної локації Мистецького Арсеналу. Для створення органічного дизайну простору було запрошено відомих українських fashion-ілюстраторів та художників.

Представляємо деякі зі спеціальних проектів.

# UKRAINIAN BATTLE OF TAILORS 
17 березня, 17:30

На локації Homme Space, за ініціативи та партнерської підтримки компанії Charisma Fashion Group, вперше відбудеться проект Ukrainian battle of tailors. Протягом 5 днів у Мистецькому Арсеналі свої професійні здібності у мистецтві пошиття чоловічого костюма демонструватимуть одні з найкращих кравців України. Під час Тижня моди майстри шитимуть чоловічі костюми для спеціально запрошених гостей  за всіма стандартами індивідуального пошиву.


Тейлори-учасники проекту:
Едуард Кульбаченко
Олександр Ігнатьєв
Роман Демидов

Моделями для тейлорів стануть спеціально запрошені гості:
Юрій Горбунов – ведучий телеканалу «1+1»
Віктор Кардаш – ветеран АТО, учасник спеціального проекту «Переможці»
Юрій Марченко – головний редактор онлайн-журналу Platfor.ma

Члени журі конкурсу:
Катерина Возіанова – власниця майстерні індивідуального пошиву Indposhiv
Андрій Здесенко – засновник та власник мережі бутіків Charisma Fashion Group
Ярослав Лодигін – засновник радіо «Аристократи».
Andrea Luparelli – амбасадор чоловічого стилю, власник ательє у Римі.

Члени журі будуть оцінювати результати роботи тейлорів не лише за майстерністю пошиву, але й за індивідуальним відчуттям стилю кожного з них. Фінальним етапом змагань буде створення цілісного образу із застосуванням додаткових чоловічих аксесуарів.

Протягом п’яти днів гості за спеціальним запрошенням зможуть відвідати корнер Генерального партнера проекту – одного з найкращих та найшанованіших віскі у світі THE MACALLAN.

#ALL ABOUT FOOTWEAR 
21 березня,14.00 – круглий стіл проекту

Ukrainian Fashion Week уже вдруге представляє проект All About Footwear за підтримки INTERTOP. Мета проекту All About Footwear – привернути увагу до авторських колекцій взуття, українських брендів, нових технологій виробництва взуття та рітейлу. 

Проект об'єднає два формати – шоу-рум дизайнерів взуття та круглий стіл.
У шоу-румі протягом п’яти днів свої колекції презентуватимуть відомі українські дизайнери:  LAKE for BRASKA, VIZALI, MARSALA, CIRCUL, Snezhana Nekh.

Під час круглого столу секретами виробництва взуття з українською аудиторією поділяться представники шведської компанії VAGABOND та американської компанії TIMBERLAND, які на запрошення INTERTOP приїдуть в Україну спеціально для участі у проекті All About Footwear. Модератором круглого столу стане Валерія Толочина, маркетинґ-директор INTERTOP. 
У рамках круглого столу компанія INTERTOP спільно з Ukrainian Fashion Week оголосять Конкурс для молодих дизайнерів. Переможець Конкурсу отримає можливість створити капсульну колекцію для бренду BRASKA та укласти контракт на реалізацію цієї колекції у магазинах INTERTOP.

#JEWELRY CORNER

У рамках першого ювелірного корнера на Ukrainian Fashion Week будуть представлені 5 українських дизайнерських ювелірних брендів: Valeriy Gromov, Denis Music, Agana, Innan, Velar.

Авторський дизайн, оригінальність бренду в контексті світової моди та майстерність ручного виробництва – критерії, за якими обиралися учасники першого ювелірного корнера куратором проекту Тетяною Соловей. У день відкриття 17 березня відбудеться закрита презентація проекту, далі він працюватиме у форматі салону за попереднім записом – стандартним для міжнародних виставок годинникового та ювелірного мистецтва.

Ювелірний корнер – новий формат для Ukrainian Fashion Week –  започатковано спільно з журналом Vogue UA. Поява ювелірного корнера обумовлена кількома причинами. У світовому модному рітейлі простежується пильна увага до молодих незалежних ювелірних дизайнерів та брендів: наближення ювелірного і модного світів – одна з глобальних тенденцій fashion-бізнесу. Не менш важливим чинником для започаткування нового проекту стало те, що в Україні з'явилася достатня кількість нішевих ювелірних брендів та оригінальних дизайнерів. Настав час говорити про них як про явище і підтримати їх у момент становлення.

#HEADWEAR SHOW-ROOM

Розширюючи кордони моди в Україні, Ukrainian Fashion Week вперше звертає увагу фахівців і преси на новий напрямок, в якому дизайнери здобули неабиякі успіхи – створення дизайнерських колекцій капелюшків. 
У шоу-румі будуть представлені колекції COVER №1, Helena RomanovaТМ, Ruslan Baginskiy та Marta Holod. 
Партнерами простору виступлять туристичний оператор Експрес-вояж – генеральний представник в Українi круїзного холдингу Royal Caribean Cruises LTD і телевізійний проект "Світське життя".
Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча свого часу зламала всі стереотипи капелюшної моди: раки, ворони, лелеки – хто тільки не мандрував світськими заходами на її голові! Перед екстравагантними головними уборами української телеведучої "знімають капелюхи" навіть визнані світові модники – від представників європейського джет-сету до найепатажніших зірок!
 "Світське життя" підтримує ініціативу Ukrainian Fashion Week і представить на локації шоу-руму власну експозицію знакових головних уборів, завдяки яким ведучу Катерину Осадчу впізнають селебритіз по всьому світу. З кожним капелюшком пов'язана окрема унікальна історія. 

# EPSON DIGITAL FASHION під медіапатронатом ELLE Україна
21 березня, 19:30

Ukrainian Fashion Week представляє конкурс EPSON digital fashion під медіапатронатом ELLE Україна. Офіційна презентація конкурсу відбудеться на локації EPSON у Мистецькому Арсеналі. Конкурс включає в себе кілька етапів і буде тривати 8 місяців. Дизайнери-учасники створять ескізи принтів, які будуть перенесені на тканини завдяки інноваційним технологіям компанії EPSON.
Фіналісти конкурсу – 8 найкращих дизайнерських колекцій –  візьмуть участь в Epson Digital Fashion Show, яке  відбудеться у жовтні на подіумі Ukrainian Fashion Week, та у спеціальній фотосесії для журналу ELLE Україна.

#Лекція Джованні Оттонелло "Що таке творчість? Оцінка портфоліо"
19 березня, 12:00

Джованні Оттонелло, креативний директор італійського Istituto Europeo di Design, розповість про важливість перших правильних професійних кроків у створенні власного бренду.
З жовтня 2015 року Istituto Europeo di Design є офіційним партнером Ukrainian Fashion Week. Цей навчальний заклад відкриває виняткові перспективи для молодих талантів з України. Підхід до освіти learning by doing – це можливість здобути цінні практичні навички та досвід роботи за кордоном у провідних дизайнерських студіях. Торік представники Istituto Europeo di Design обрали свого фаворита серед молодих дизайнерів – учасників New Generation Day і надали стипендію на навчання у Флоренції  дизайнеру бренду OSTEL Олі Стельмаховій.

# Public talk «Мода та Кіно в Україні. Точки дотику»
19 березня, 14:00

За ініціативи Odessa International Film Festival та ELLE Україна в рамках Ukrainan Fashion Week відбудеться public talk, присвячена взаємодії модної та кіноіндустрії в Україні.
Дискусію відкриє президент ОМКФ Вікторія Тігіпко. Провідні українські дизайнери, представники компаній-виробників фільмів, кінокритики та fashion-журналісти обговорять найдієвіші шляхи партнерства та взаємного впливу.
Модераторами дискусії виступлять головний редактор ELLE Україна Соня Забуга та головний редактор Buro247.ua Олексій Тарасов. 

Детальна інформація про всі події офіційної програми 38-го Ukrainian Fashion Week розміщена на сайті fashionweek.ua.

Леонід Коваленко
Фото Володимир Босак

Немає коментарів:

Дописати коментар