Представляємо вам молоду художницю, Таїсію Олішевську, яка навчається в Київському університеті технологій та дизайну на факультеті дизайн, спеціальність - художник-модельєр. Такий напрям вона обрала не просто так. Творчість цікава для неї в усіх проявах. Таїсія займається не тільки художньою розробкою ескізів одягу, а й живописом, графікою, художньою фотографією, відеодизайном. Брала участь у багатьох конкурсах, серед яких нещодавно був "Сузір'я каштан", а також
конкурс "Образ миру", де було представлено її відеороботу "мир у наших руках", яку вона намагалася виразити найбільш креативним уявленням даної тематики.
конкурс "Образ миру", де було представлено її відеороботу "мир у наших руках", яку вона намагалася виразити найбільш креативним уявленням даної тематики.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHdmu1zCNdlyjbX-eZhDpe-b3SkMf364O_o8hd28p2OfkD2Xr1zmB4k4YGXOaaGvhTKlng6yU7KvOaq4RlMSWc6QCjBGYLSqp88_2R02nBfxNZWlJIPZ6mEphfWGV1tG2AKLtG2O_McQM/s320/IMG_20161103_011134764.jpg)
ЇЇ робота буде представлена для відвідувачів галереї впродовж усієї виставки.
Також представляємо її декілька різнопланових робіт.
Відкриття виставки "Образ миру" відбулося 1 березня у Києві в Галереї РА.
Немає коментарів:
Дописати коментар