Интернет реклама УБС

29.04.17

Путівник Kyiv By Locals

27 квітня у київському ресторані Barvy відбулася презентація першого видання англомовного путівника Kyiv By Locals. Презентація супроводжувалась експозицією найкращих фотографій, які увійшли до путівника.

KyivByLocals – це зручний та сучасний англомовний гід українською столицею, створений киянами. Багато розділів присвячено мистецтву, київським галереям та музеям, а також стріт-арту в місті. Ідея створення гіда та її реалізація належить чотирьом киянкам – Аліні Руді, Ніні Горбачовій, Зої Литвин та Ользі Бесхмельнициній.

«Ми підготували наш путівник до Євробачення, щоб показати місто таким, яким бачимо його ми, кияни. Ті місця, у які із задоволенням ходимо самі, а також наші друзі, рідні, знайомі. Ми бажаємо, щоб гості Києва привезли додому справжні автентичні та цілісні враження, якими б вони хотіли поділитись зі своїм оточенням», – відзначає команда Kyiv By Locals.

Паралельно зі створенням гіда, автори путівника провели конкурс фотографій у соціальній мережі Instagram, у якому взяли участь більш 4500 фотографій. Найкращі світлини колоритних кав’ярень, найкрасивіших куточків столиці, найпривабливіших краєвидів увійшли до посібника.

На презентації були присутні: Ольга Навроцька, Олег «Фагот» Михайлюта і інші.

Віктор Друг
Фото Леоніда Коваленка

Немає коментарів:

Дописати коментар