Интернет реклама УБС

27.10.17

25 жовтня в Києві відкрився інноваційний бізнес-центр ASTARTA

25 жовтня 2017 року Києві на Подолі (вул. Ярославська 58) відкрився перший в Україні «зелений» бізнес-центр - ASTARTA Organic Business Centre. Фактично ASTARTA Organic Business Centre - це перший новий бізнес-центр, створений в столиці за останні 4 роки. 25 жовтня роботу почали перша і друга черга об'єкту, будівництво третин планують завершити в ІІI кварталі 2018 року. До 2020 року заплановано створити єдиний діловий квартал ASTARTA в периметрі вулиць Нижній Вал, Ярославська, Набережно-Хрещатицька. Квартал стане діловим містом в місті, в самому серці Києва, а раніше побудовані будівлі в його периметрі пройдуть процедури реконструкції та редевелопмента.

БЦ ASTARTA став першою будівлею в Україні, яка пройшла міжнародний аудит і сертифікацію за стандартом «зеленого» будівництва BREEAM International 2013 (Interim), відповідний сертифікат був отриманий в серпні 2016 року. При створенні БЦ були використані енергозберігаючі технології, екологічно безпечні матеріали і сучасна інженерія BMS Schneider Electric. У комплексі це дозволить орендарям не тільки отримати сучасне та комфортне офісний простір, але і істотно знизити експлуатаційні витрати на утримання офісу.

Загальна площа ASTARTA Organic Business Centre - 62 500 кв.м, з них офісних площ - 36 500 кв.м. До моменту відкриття заповненість першої і другої черги склала 78% (21 715 кв.м.). Орендарями БЦ стали українське представництво міжнародної IT-компанії Sigma Software, креативне офісний простір Creative Quarter ( «Креативний квартал»), головний офіс Siemens в Україні, київський офіс міжнародної IT-компанії Netcracker, український офіс міжнародної ІТ-компанії SBTech, агрохолдинг «Астарта- Київ », перший в Україні туристичний хаб Travel Hub, оператори інфраструктури - банк« Райффайзен банк Аваль », їдальня Dinners,« УАСК »(« Українська Аграрно-Страхова Компанія »), квітковий бутік LALAVOND, зона побутових послуг KIMS.

«ASTARTA Organic Business Centre - це єдиний в Україні бізнес-центр з власним парком. ASTARTA Organic Park займає площу 3000 кв.м. і захований від шуму вулиці у внутрішньому дворику БЦ. Гарний ландшафтний дизайн, велика зелена галявина з деревами, фонтан і багато іншого творці БЦ зробили публічним міським простором, відкритим до відвідування як для співробітників офісів будівлі, так і для всіх городян. БЦ створений в концепті «місто в місті»: фактично квартал, яку він обіймав будівлею, наповнений усіма сервісами та послугами, які необхідні для сучасного жителя мегаполісу », - розповіла директор з оренди БЦ ASTARTA Юлія Щаслива.

БЦ ASTARTA розташований в історичному та діловому центрі Києва - на Подолі, його головні фасади виходить на вулиці Нижній Вал, Ярославська і Набережно-Хрещатицькій шосе, що веде транспортну магістраль Подолу. В рамках створення бізнес-центру, забудовник виконав роботи з реконструкції цих вулиць. Йдеться про вул. Ярославський на ділянці від вул. Почайнинська до вул. Набережно-Хрещатицька і про вул. Почайнинська на ділянці від вул. Нижній Вал до вул. Ярославська. Збільшення транспортної пропускної спроможності вулиць, заміна старого асфальту на нове дорожнє полотно і реставрація плитки на тротуарах були виконані з ініціативи забудовника БЦ за підтримки КМДА. Комплекс робіт оцінюється в 5 млн грн, їх фінансування є доброю волею забудовника бізнес-центру.

«Наше завдання - не просто створити сучасний і красивий бізнес-центр, ми хочемо, щоб діловий квартал ASTARTA став імпульсом для початку позитивних змін як ділового Подолу, так і Києва в цілому», - прокоментував керівник проекту БЦ ASTARTA Іван Пуголовкін.

Немає коментарів:

Дописати коментар