Анастасія Подерв’янська: «Ці пейзажі — спроба більш детально зануритись у ритм місцевості, вловити неповторність сонячного проміння в поєднанні з кольором, та знову пережити емоції відкриття».
У серії «MEDITERRANEAN UKRAINE» художниця трансформує місцевість відповідно до своєї експресивної та яскравої манери живопису. Анастасія зображує місцевість не буквально, а, скоріше, як враження від перебування. «У кожному місці свій колір, смак, запах», — коментує мисткиня.
Живопис Анастасії Подерв’янської заохочує глядача поринути у власні спогади, пригадати приємні миті, налаштовує нас на пошуки прекрасного в буденних моментах.
Траса Одеса – Київ, 120-й кілометр. 2012, 90х170 см, п.,о.
Виставка триватиме з 19 жовтня до 2 листопада.
На відкритті грав гурт HeartBlanch.
Немає коментарів:
Дописати коментар