Интернет реклама УБС

02.11.17

Віденський бал


                        
                        
                        
                      

                      


У київській мерії відбувся Віденський бал. Серед дебютантів — актори та музиканти, серед гостей — політики та ведучі Євробачення. Під час балу збирали гроші на реабілітацію дітей з інвалідністю.


Подібний захід провели вперше за 12 років і він мав благодійну мету.


Організатори розповідають, що готувалися до події довго, адже потрібно було суворо дотримуватися усіх правил, щоб бал носив назву віденського. Наприклад, вечір повинні відкривати дебютанти, які у кількості 26 пар юнаків та дівчат станцювали полонез під музику Карла Цірера.


В стінах столичної мерії Віденський бал відбувся вперше. Захід культурний, міжнародний. До нього долучилися відомі особистості з України, Європи, США та інших країн, Українсько-австрійська асоціація, Національна комісія у справах ЮНЕСКО, діаспора із США. а опікувався балом особисто мер Києва Віталій Кличко.


Серед гостей – американська співачка Мері Вілсон, дизайнер Майкла Джексон Кіт Холман, оперна співачка Марія Максакова, посол Японії в Україні Шигекі Сумі, посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті і багато інших. Леонід Коваленко

Немає коментарів:

Дописати коментар