![](https://mail.ukr.net/attach/show/15094895242762019949/1/22813960_2032982636712673_6212591679360464769_n.jpg?size=original)
![](https://mail.ukr.net/attach/show/15094895242762019949/2/168bed195612a199413d454ab26b27e9.jpg?size=original)
![](https://mail.ukr.net/attach/show/15094895242762019949/3/22789216_2032982623379341_2548814781659572779_n.jpg?size=original)
![](https://mail.ukr.net/attach/show/15094895242762019949/4/22780295_2032956490048621_3944523007993849310_n.jpg?size=original)
![](https://mail.ukr.net/attach/show/15094895242762019949/6/22780309_2032982696712667_6469374574095504774_n.jpg?size=original)
У київській мерії відбувся Віденський бал. Серед дебютантів — актори та музиканти, серед гостей — політики та ведучі Євробачення. Під час балу збирали гроші на реабілітацію дітей з інвалідністю.
Подібний захід провели вперше за 12 років і він мав благодійну мету.
Організатори розповідають, що готувалися до події довго, адже потрібно було суворо дотримуватися усіх правил, щоб бал носив назву віденського. Наприклад, вечір повинні відкривати дебютанти, які у кількості 26 пар юнаків та дівчат станцювали полонез під музику Карла Цірера.
В стінах столичної мерії Віденський бал відбувся вперше. Захід культурний, міжнародний. До нього долучилися відомі особистості з України, Європи, США та інших країн, Українсько-австрійська асоціація, Національна комісія у справах ЮНЕСКО, діаспора із США. а опікувався балом особисто мер Києва Віталій Кличко.
Серед гостей – американська співачка Мері Вілсон, дизайнер Майкла Джексон Кіт Холман, оперна співачка Марія Максакова, посол Японії в Україні Шигекі Сумі, посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті і багато інших.
Леонід Коваленко
Немає коментарів:
Дописати коментар