Интернет реклама УБС

26.11.17

СИМФОНІЧНИЙ КОНЦЕРТ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ОПЕРЕТІ УКРАЇНИ

30 листопада на сцені Національної оперети України відбудеться одна з найважливіших культурних подій року! Це той прекрасний вечір, коли оркестр, як головна дійова особа, займе почесне місце на театральній сцені! У виконанні симфонічного оркестру Національної оперети України перед шанувальниками відкриється найширший спектр музичної культури України й Польщі. Разом із солістами і диригентами вони перенесуть публіку у вишуканий та ліричний світ прекрасного. 

Цьогоріч симфонічний концерт, організований Польським інститутом у Києві, стане Гранд-фіналом міжнародного фестивалю "Відкриваємо Падеревського". Головною місією фестивалю є ознайомлення із репертуаром національної музичної скарбниці на найвищому, світовому рівні.

Ігнацій Ян Падеревський - широко відомий польський піаніст і композитор із п'ятдесятирічною кар'єрою віртуоза. Крім того він був відомим державним діячем, політиком та філантропом. Писав сонати для скрипки та фортепіано, оркестри з усього світу мали у своєму репертуарі його відомі твори: оперу «Манру», «Симфонію», « Полонія», «Польську фантазію» для фортепіано з оркестром.

У святковій програмі Гранд-фіналу міжнародного фестивалю "Відкриваємо Падеревського" виконуватимуться твори І.Я Падеревського, К.Дембського, М.Скорика.
  
У концерті беруть участь:
Диригенти: Кшесімі Дембський (Польща) та Оксана Мадараш (Україна). 
Солісти : Маріанна Гумецька /фортепіано/ (Україна),
Артур Яронь /фортепіано/ (Польща), Євген Крук /скрипка/ (Україна),
Валерія Туліс/ сопрано/(Україна).

Початок концерту о 19:00

30 листопада о 18:15 відбудеться прес-підхід за участі диригентів та солістів – учасників концерту. Запрошуємо журналістів, блогерів та критиків прийняти участь у обговоренні!

Леонід Коваленко

Немає коментарів:

Дописати коментар