Интернет реклама УБС

22.04.18

Збірна народних депутатів вперше виграла “Парламентський кубок”

На стадіоні імені Віктора Баннікова закінчився третій благодійний футбольний матч «Парламентський кубок-2018» серед команд Збірної народних депутатів та Збірної журналістів України.

Головною метою цього проекту, що вже став доброю щорічною традицією, є збір коштів для допомоги дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму. Його організаторами виступили Федерація футболу України, Інформаційне агентство «Центр новин» та благодійний фонд «Розвиток футболу України».

Інформаційними партнерами є радіо «Голос столиці» та «5 канал», партнером благодійного матчу — компанія «Росинка», а медичним партнером — клініка «Борис».

Благодійний поєдинок відбувся за підтримки голови Федерації футболу Донецької області Максима Єфімова.

Благодійний матч розпочався виступом дітей студії Brilliant, які є чемпіонами Світу та Володарами Кубка Світу з Танцювального Шоу, Призерами національних і міжнародних турнірів з естетичної гімнастики та черлідингу, переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, двічі рекордсмени України в книзі “Національний реєстр рекордів України”.

Гімн України виконала талановита дівчинка, переможець телевізійного шоу «Україна має талант діти 2017!» Вероніка Морська.

На матч завітали почесні гості: Тренер Національної збірної України Андрій Шевченко, Віце-президент ФФУ Назар Холодницький та Міністр молоді і спорту Ігор Жданов.

З вітальним словом виступив перед учасниками третього благодійного футбольного матчу виступив Президент ФФУ, капітан Збірної народних депутатів Андрій Павелко.

“Дякую усім командам за участь в благодійному матчі. Футбол насправді об’єднює між собою політиків, журналістів. І саме головне, що ми цим традиційним матчем підтримуємо наших дітем-переселенців. Кожна участь в такому матчі являється нашою частиною допомоги для дітей, які потребують нашої підтримки. Хочу побажати чесної гри, достойної перемоги команді, яка сьогодні буде краще підготовлена”, – сказав Павелко.

Відразу з перших хвилин першого тайму, депутати взяли реванш, на 12 хвилині з гольової передачі Юрія Берези, форвард депутатів Юрій Македон вразив ворота журналістів. І депутати пішли на перерву з перевагою в один м’яч (1:0).

В перерві між таймами з трьома піснями виступив  Спеціальний гість третього благодійного футбольного матчу «Парламентський кубок», співак Андрій Кіше (Kishe). Андрій пояснив, що такі благодійні матчі дуже допомагають в творчості, оскільки надихають на створення нових пісень.

“Підтримка дітей, це завжди перемога, незалежно від результату матчу. Я сьогодні вболівав за Збірну журналістів, а депутатам бажаю робити побільше добрих справ, підтримувати благодійні проекти”, – сказав Kishe.

До речі, Андрій Kishe отримав в подарунок іменну футболку з номером 7 від капітана Збірної народних депутатів Андрія Павелка.

В другому таймі боротьба точилася до фінальної хвилини. Спочатку арбітр матчу не побачив порушення правил, і не призначив пенальті у ворота депутатів. Потім в команди журналістів було ще декілька гольових моментів, але ворота депутатів залишились сухими завдяки воротару Святославу Сироті.

Збірна народних депутатів вперше перемогла чемпіонів “Парламентського кубку” 2016/2017 років Збірну журналістів з рахунком 1:0.

Збірна народних депутатів 1:0 Збірна журналістів

Склади команд:

Збірна народних депутатів:  капітан Андрій Павелко, віце-капітан Юрій Береза, Юрій Соловей, Юрій Македон, Геннадій Кривошея,  Сергій Євтушок, Микола Паламарчук, Дмитро Білоцерковець, Микола Скорик, Іван Спориш, Олексій Рябчин, команду депутатів підтримували: Марік Яськів, Тимур Саламаха, Артем Артеменко, Іван Блохін, Полонський Геннадій, Фурсов Антон, Синько Дмитро, Тимур Самосудов, граючий тренер, український футболіст Святослав Сирота.

Збірна журналістів України: Капітан Андрій Столярчук Канал Футбол, Саф’янюк Василь ICTV, Шевченко Ярослав 112 канал, Шкапа Сергій 1+1, Карапетян Олександр ІА ЦЕНТР НОВИН, Доломанський Віктор 2+2,Владислав Дзюбенко ІА Центр новин, Машай Богдан ЗІК, Покривець Павло Прямий, Олександр Скічко ТРК Україна, Анатолій Анатоліч, Прямий, Дмитро Дєнков, Андрій Швайка, Ярослав Лучкань,Українська правда, Руслан Бондаренко ІА «Центр новин», Ярослав Твардовський, Главком, Максим Корзун, Перший національний, Роман Лопатін, ІА Центр новин, граючий тренер, зірка українського футболу, а зараз  найпрофесійніший експерт каналу Футбол В’ячеслав Шевчук.

Нагороджували команди медалями, і Кубком переможця Перший Віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та організатор матчу, Шеф-редактор ІА “Центр новин” Ольга Витак.

Найкращим воротарем матчу визнаний Святослав Сирота

Найкращий форвард Андрій Швайка

Найкращий гравець Юрій Македон

Найкращий захисник В’ячеслав Шевчук

Під час вручення нагород перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко запевнив, що вже 22 квітня спеціальна делегація ФФУ та народних депутатів України передасть на Херсонщині 200 футбольних м′ячів дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму. Крім того, на них чекає ще одне справжнє свято — приїзд до міста Кубків Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, результатом 1-го «Парламентського Кубку – 2016» стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей – аутистів.

Під час проведення 2-го «Парламентського Кубку – 2017» був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишувасі, Попаснянського р-ну, Луганської області, що за 10 км від лінії фронту.