Интернет реклама УБС

28.05.18

Створено перший автомобіль на ядерному паливі, що прослужить без дозаправок упродовж 100 років

Створено перший автомобіль на ядерному паливі, що прослужить без дозаправок упродовж 100 роківЗ’явився перший коцепт-кар, який працює на практично безвідходному і екологічному ядерному паливі.

За задумом творців, використовувані матеріали і технічна начинка автомобіля дозволять власникові не піклуватися про ремонт свого «улюбленця» протягом 100 років, і це при щоденній експлуатації, - інформують "Українські реалії" з посиланням на svidok.online .

В якості палива група розробників використовувала слаборадіоактивний метал торій (Thorium (Th)). Вперше ідею використання цього елемента висловив американський винахідник Лоуренс Кулесус в 2009 році на виставці автомобілів Chicago Auto Show. Ну, а інженери компанії Laser Power Systems на чолі з винахідником Чарльзом Стівенсоном змогли не тільки розробити концепцію ядерного двигуна, але і з успіхом втілити її в життя. Новий концепт отримав назву Cadillac World Thorium Fuel (Cadillac WTF).

Вперше торій почали використовувати за часів Другої світової війни, адже він вважається найбільш безпечною речовиною серед інших радіоактивних елементів. За підрахунками вчених-розробників, грам торію з успіхом замінить близько 30 тис. літрів звичайного палива. Ну, а 8 грамів повністю вистачить власнику автомобіля на все життя. Крім цього, виділяється при реакції надлишкової енергії вистачить на підзарядку і акумулятора, і інших пристроїв.

Cadillac WTF здатний перевернути з ніг на голову сьогоднішнє уявлення про автомобілі. Завданням нестандартних рішень, які знайшли місце в розробці концепт-кара, є боротьба зі забрудненням навколишнього середовища. Сучасні автомобілі не тільки мають невеликий термін служби, а й негативно впливають на екологію при виробництві, експлуатації та утилізації. У той час як новинка від Cadillac розрахована на роботу без дозаправки і ремонту протягом цілого століття.

Немає коментарів:

Дописати коментар