Интернет реклама УБС

11.05.18

Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі

В Києві вперше відбувся об’єднаний Міжнародний форум для припинення війн

10 травня у Києві в центральному холі Українського дому пройшов Міжнародний форум «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі». Форум відбувся за участі Спілки жінок України, громадської спілки «Міжнародний рух духовно-моральна цивілізація», голови та членів міжнародної миротворчої організації «Небесна культура, мир в усьому світі і відновлення світла» (HWPL) при Департаменті громадської інформації ООН, Фонду волонтерів України та інших громадських організацій у кількості 200 чоловік з метою обміну міжнародним досвідом у припиненні конфліктів та консолідації суспільства на всіх рівнях в Україні та світі для припинення війн.  

До заходу долучилися радник прем’єр-міністра України, голова Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє» Валентина Довженко, 4-х разова Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова та інші поважні гості. Анастасія Багінська як представниця України на дитячому «Євробаченні-2017» відкрила захід піснею «Прохання до неба».  

У своїй вітальній промові Юрій Стельмащук, директор Українського дому представив голову організації HWPL з Південної Кореї словами: «Особливо б хотів звернути увагу на пана Лі Ман Хі, який в поважному віці прожив у своєму житі сторінки, коли втратив сотні та десятки тисяч людей на своїх очах, він знає ціну миру. Тільки мир може побудувати життя і мир залежить особисто від кожного з нас». 

Учасники уважно вислухали промову ветерана Корейської війни 1950-х рр. голови організації HWPL Лі Ман Хі як активіста за мир, що провидить миротворчу діяльність на світовому рівні. «Вся глобальна сім’я повинна досягти миру і передати його в спадщину майбутнім поколінням. Якщо ми відважимося зробити це, то мир здійсниться. Підчас світової кризи війн ми повинні не розділятися навпіл, а об’єднуватися», - зауважив голова HWPL і підкреслив, що нам необхідний мир не на словах, а у реальності, задля якого необхідно докласти всі зусилля.  

Під час Міжнародного форуму голова організації HWPL Лі Ман Хі був урочисто нагороджений відзнакою «Свободи і миру на всесвіт від України», яку вручив голова Міжнародної Фундації національно-патріотичного єднання і духовності «Лицар Доброї Волі».

Поділився власними спогадами про війну ветеран АТО Максим Ковеня, засновник Ветеранської волонтерської спілки, розказуючи, як на війні невинні люди позбавлені простих речей – води, їжі та світла, наскільки вони страждають, як гинуть діти. І закликав всіх і кожного не залишатися осторонь миру на землі і підтримати Декларацію миру і припинення війн (DPCW), яку HWPL направила в ООН.

Кан Те Хо, директор Міжнародної молодіжної групи за мир (IPYG) відмітив: «Зустріч двох лідерів на Корейському півострові дала нам надію на припинення війни, тому зустріч активістів за мир України і Південної Кореї дають надію всьому світу на мир».

Окрім того, відбулись виступи Послів миру, політичних і релігійних діячів, голів громадських організацій, професорів і ЗМІ. Леокадія Герасименко, голова Спілки жінок України підкреслила: «Спілка жінок України підтримує і у весь голос заявляє про необхідність прийняття в ООН Закону про Мир та припинення війн на нашій планеті Земля, в якому водночас з іншими положеннями підкреслюється, що «кожна держава зобов'язана утримуватися від насильницької загрози територіальній цілісності або політичній незалежності будь-якої іншої держави або до відокремлення чи приєднання будь-якої територіальної одиниці цієї держави до іншої держави»».

Голова організації HWPL Лі Ман Хі, який активно взяв участь в організації даного міжнародного форуму, співпрацює з головами держав, політиками, релігійними лідерами, міжнародними і громадськими організаціями і ЗМІ в більш ніж 100 країнах з метою мирного об’єднання Корейського півострову та миру в усьому світі. У 2014 році увагу світової спільноти привернуло підписання громадського Погодження про мир за ініціативи голови Лі Ман Хі на о. Мінданао в Філіппінах, яке переломило хід незгасаючої 40-літньої війни і направило її у русло мирного врегулювання.

Окрім проведення даного Міжнародного форуму були підписані Меморандуми про співпрацю HWPL з громадською спілкою «Міжнародний рух духовно-моральна цивілізація», а також з Народними зборами України для розширення діяльності за мир.


Немає коментарів:

Дописати коментар