Интернет реклама УБС

24.11.18

Впровадження іновацій в українську економіку на часі

В українській столиці, в Міжнародному виставковому центрі, 22-24 листопада проходив Міжнародний форум "INNOVATION MARKET".

Було заявлено майже 500 розробок від 52-х інститутів НАН України та від 25 університетів, близько 40 стартап-проектів та понад 50 доповідей конференц-програми.

"INNOVATION MARKET" - це наша спроба витягнути на поверхню усі інноваційні розробки, усі проекти, які взагалі є у нас в Україні. Це і розробки Академії наук, і молоді Startup-проекти, і розробки різних інститутів та вищих навчальних закладів. Після проведеної роботи ми дійшли висновку, що дійсно у нас є дуже багато чого показувати, але, на жаль, це все дуже часто залишається на полицях. З ініціативою створення подібного заходу вийшли Національна академія наук України, Міжнародний виставковий центр, провідні технічні вузи та Міністерство освіти", - заявив заступник генерального директора Міжнародного виставкового центру, керівник проекту Іван Ткаченко.

На виставці було доведено, що не лише приватні, а й державні установи роблять дуже серйозну роботу, яку не соромно показувати навіть закордоном. Форум також ставив собі за мету навчити цих розробників презентувати себе.

Немає коментарів:

Дописати коментар