Участь у заході взяли українські студенти, які завдяки різним волонтерським програмам рік життя провели в країнах Африки, Південної та Північної Америки, Європи, Азії.
На фестивалі "Global Youth Fest `18" глядачам показали національні танці різних країн світу, мюзикл. Гості фестивалю також змогли почути історії волонтерів і послухати різноманітні музичні виступи.
Фестиваль волонтерів "Global Youth Fest’18" проводився з метою привернути увагу суспільства до проблеми еміграції українців. Останнім часом еміграція української молоді у пошуках кращого життя - набирає обертів. Так за статистикою, 30 відсотків молодих людей - готові виїхати з України заради високооплачуваної роботи.
"До того, як прийняти рішення про еміграцію, чи до того, як виїхати з країни, вони можуть на своєму досвіді переконатися, як живуть інші країни. Як правило, це, звичайно, виїжджають в найбідніші країни світу", - говорить Роман Греба, заступник міністра освіти і науки України.
Адже світові потоки міграції з кожним роком зростають і охоплюють майже всі країни.
Причини відтоку молодого населення з України різні. В основному трудова міграція пояснюється складнощами працевлаштування та низьким рівнем матеріального становища. Тож головною метою волонтерських подорожей - повернутися додому із новими вміннями.
"Чому ми відсилаємо волонтерів - для того, щоб вони повернулись назад, для того, щоб вони побачили, що дійсно в нашій країні можна жити, в нашій країні можна розвиватися, якщо ми це робимо разом", - говорить Тетяна Остапенко, волонтер.
За роки існування волонтерської програми понад 27 тисяч молодих людей з усього світу побували у 95 країнах. Серед них понад 300 українців - лише за останній рік.
Захід відбувся завдяки організатору щорічних світових форумів, міжнародного експерта та лиректора південнокорейської державної організації з питань виховання молоді Джо Гю Юи. З української сторони організаторсми стали ГО "Світова молодіжна спільнота" за інформаційної підтримки Мінмолодьспорту, Мінсоцполітики, Держслужби зайнятості, Київського молодіжного центру, Всеукраїнської волонтерської організації та Української асоціації студентів.
Леонід Коваленко
Немає коментарів:
Дописати коментар