Интернет реклама УБС

04.02.19

Безсмертний створив партію «РУХ +380»

Започатковано створення нової партії «РУХ +380», яку ініціював політик Роман Безсмертний. Відповідне рішення було ухвалено 26 січня в Києві на Установчих зборах політичної сили.

Головою партії обрано Романа Безсмертного, його заступником став політик Віктор Матчук.

За словами Безсмертного, головне завдання нової політичної сили - відродити політику і політиків, а позбутися «шоуменів, крадіїв та брехунів».

Безсмертний також розповів, що після того, як він місяць тому оприлюднив Маніфест «Про майбутнє», йому одразу надійшло чотири пропозиції щодо продажу документів уже діючих партій. Втім він переконаний, що партія новітнього зразка має будуватися з чистого аркуша.

«Організаційні структури нинішніх політичних партій дозволяють продавати статутні документи та мертві душі. Ми від початку відмовилися від цього. Нам треба пройти всю дорогу, яку вимагає закон «Про політичні партії України». Відчути, як люди реагують на це, наскільки підтримують наші ідеї», - наголосив він.

Учасники заходу затвердили назву партії – «РУХ +380».

«+380 - це міжнародний код України. Де б не були українці – в Польщі, Італії, Португалії, США - вони набирають саме ці цифри. Вони гріють нашу душу, вони єднають нас з рідною землею, бо Україна має бути там, де українці. Для мене +380 – це код Великої України», - сказав головуючий на заході політик Віктор Матчук, презентуючи назву партії.

Установчі збори затвердили статут та програму партії, в основі якої буде неоконсервативна ідеологія. Зокрема, нова політична сила відстоюватиме такі цінності як Свобода, Людина та Праця.

«РУХ +380» вирішив розпочати збір підписів на підтримку створення політичної сили. Нагадаємо, що для реєстрації закон

«Про політичні партії в Україні» вимагає зібрати 10 000 підписів.

Після реєстрації партії у Мін’юсті буде розроблено логотип та символіку партії.

На Установчих зборах були присутні 749 осіб, серед яких в голосуванні брали участь 516. Решта присутніх були у статусі гостей.

Немає коментарів:

Дописати коментар