Интернет реклама УБС

27.08.19

UKRAINIAN FASHION WEEK SS20

UFW anons A4 gorizpartners new64 дизайнерські бренди, 45 шоу та презентацій, 5 спеціальних проектів, ініційованих Ukrainian Fashion Week, 6 лекцій та публічних обговорень. Ukrainian Fashion Week – це точка перетину дизайнерів, професійних медіа та фахівців різних галузей.

#GLOBAL UKRAINE

Презентувати в Україні авторитетні міжнародні проекти не менш важливо, ніж представляти українську фешн-індустрію за межами країни.

Презентація шведської виставки Fashion Revolution: The future of textiles

31.08 16:30 BE SUSTAINABLE! space, MA

Виставка “Fashion Revolution: Майбутнє текстилю” має на меті висвітлити основні виклики та кейси модної індустрії, шведські рішення та ініціативи для більш стійкої системи.

Проект розроблено Шведським інститутом разом із дослідниками та fashion-експертами.

Виставка організована за підтримки Посольства Швеції в Україні та Ukrainian Fashion Week.

Сьогодні у fashion-індустрії переважає лінійна структура, яку іноді описують словами “бери, роби, розпоряджайся”. Світове виробництво одягу зросло більш ніж удвічі з 2000 року. Ми споживаємо близько 62 мільйонів тонн одягу на рік, і лише 20 відсотків повторно використовують або переробляють.

Виставка демонструє нові ініціативи модної індустрії Швеції – від дослідницьких проектів до стійких колекцій, від стартапів до вже працюючого бізнесу, у різних галузях і для різних операцій, що відкриває шлях до революції моди.

Лекція “Майбутня система індустрії моди” Малін Віоли Веннберґ (Mistra Future Fashion, Швеція)

01.09 13:30 Right wing, MA

Малін Віола Веннберґ – Sustainable Fashion Advocate at heart, працює менеджером із комунікацій у Mistra Future Fashion у Стокгольмі, Швеція.

Mistra Future Fashion – це міждисциплінарна дослідницька програма, спрямована на системні зміни в модній індустрії та суспільстві. Програма має унікальну системну перспективу, що функціонує в консорціумі з 15 дослідницькими партнерами та понад 50 галузевими партнерами. Mistra Future Fashion започаткована та фінансується головним чином шведською фундацією MISTRA для стратегічних екологічних досліджень. Загальний бюджет складає 110 мільйонів шведських крон і розрахований на 8 років, з 2011 по 2019 рік. Програма працює за підтримки RISE, Науково-дослідних інститутів Швеції.

Презентація проекту ECCO LEATHER FACTORY PETIT

01.09 18:30 ECCO space

Цієї осені ЕССО святкує 25-річчя в Україні! На честь ювілею, спільно з INTERTOP Ukraine, бренд вперше представить в Україні унікальну ЕССО Leather Factory Petit у межах Ukrainian Fashion Week. Ця крафтова мініфабрика покаже гостям весь процес обробки шкіри та технології створення готових виробів, які учасники майстер-класів зможуть випробувати власноруч.

ЕССО – легендарний бренд з Данії, що понад 50 років входить до трійки найбільших у світі виробників взуття. Це єдина компанія, що повністю контролює всі етапи виробництва та реалізації: від безпосередньої обробки шкіри до примірки моделі її потенційним власником у магазині. Скандинавський дизайн, максимальний комфорт і ретельна перевірка якості – головні критерії при створенні колекцій ECCO.

Лекція “WEB-мода. Сучасні технології: виклики та можливості” Фабіо ді Нікола (IED-Istituto Europeo di Design, Італія)

04.09 14:00 Rignt wing, MA

У межах Ukrainian Fashion Week SS20 відбудеться відкрита лекція Master Fashion Design Coordinator IED-Istituto Europeo di Design в Мілані та Флоренції Фабіо ді Нікола.

З 1988 року Фабіо ді Нікола − стиліст власного бренду чоловічого одягу. Одночасно він консультує і співпрацює з відомими модними компаніями. Фабіо створив одяг для зйомок фільму німецького режисера Віма Вендерса Palermo shooting, а також A perfect day by Ferzan Ozpetek, Different from those, Albakiara. У 2008 році Фабіо розробив дизайн офіційної форми Bologna F.C. Фабіо ді Нікола також співпрацював з музикантами, зокрема з Subsonica, Mauro Ermanno Giovanardi, Quortet Solis.

Зареєструватися.#BE SUSTAINABLE!

Для Ukrainian Fashion Week рух sustainable fashion – пріоритетний напрямок кількох останніх років.

BE SUSTAINABLE! – це міждисциплінарний проект UFW, створений у колаборації з Sustainable Fashion Pad. Місія проекту полягає у просуванні ідей сталого розвитку та сприянні розвитку прогресу української fashion-індустрії. Проект створено для взаємодії з аудиторією двома способами: через фізичний спейс (інтерактивний простір) та лекторій.

Лекторій слугує навчальною платформою, спрямованою на створення продуктивного діалогу між аудиторією та fashion-комʼюніті. У цьому сезоні лекторій буде складатися з лекцій від провідних українських та міжнародних фахівців сталого розвитку та панельної дискусії “Be Sustainable: від виклику до реальності”, в якій візьмуть участь представники наукової та fashion-спільноти, які працюють у різних напрямках.

Інтерактивний простір поєднує демонстрацію стійких практик, дизайну, соціальної відповідальності та технологічних інновацій для інтеграції цих елементів в українську модну індустрію.#NEW GENERATION

Ukrainian Fashion Week підтримує молоді таланти та створює умови для їхнього розвитку.

Саме тому 2000 року Український Тиждень Моди започаткував Конкурс молодих дизайнерів одягу “Погляд у майбутнє”, а у 2003 та 2006 роках проекти New Names та Fresh Fashion. З 2014 року Ukrainian Fashion Week об’єднав покази учасників цих проектів, створивши в офіційній програмі UFW окремий день, присвячений молодим дизайнерам – New Generation Day.

Цьогоріч відбувся 20-й Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу “Погляд у майбутнє”. Свої колекції у фіналі представили 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів на етапах конкурсу в Києві, Львові та Одесі. Найуспішніші з них вийдуть на подіум Ukrainian Fashion Week SS20 у рамках платформи New Names.

EPSON DIGITAL FASHION – міжнародний формат, що відбудеться в Україні вчетверте. Шоу на головному подіумі Ukrainian Fashion Week представить 8 фіналістів конкурсу, які продемонструють авторські принти та колекції з принтованих тканин. Одразу після показу відбудеться Церемонія нагородження переможців – найкращі отримують 3 професійні призи від компанії Epson, публікацію колекцій на провідному порталі JetSetter.ua та навчання одного з переможців конкурсу на курсі IED-Istituto Europeo di Design.

Закриє сезон SS20 фінальне шоу соціального конкурсу SAFE FASHION від Rozetka та Ukrainian Fashion Week. У форматі перформансу буде представлена колекція фіналістів конкурсу, мета якого не тільки підтримати молодих дизайнерів, а й актуалізувати тему безпеки пішоходів на дорозі.

Показ колекції SAFE FASHION відбудеться 4 вересня о 19:30 та пройде прямо на пішохідному переході перед Мистецьким Арсеналом.#MUNICIPAL PROJECT

Ukrainian Fashion Week вперше представляє Municipal Project.

Абсолютно новий, ініційований оргкомітетом Ukrainian Fashion Week, проект в форматі спеціального простору ознайомить fashion-аудиторію з провідними брендами, що працюють з вуличною естетикою: AATSU, ACT.1, ARCH, DFF, Keep, Métrique, Riot Division.

Людей різного віку та роду діяльності дедалі частіше можна зустріти в одязі цих брендів на вулицях українських міст. Зацікавленість ними зростає і серед шанувальників за кордоном. Практичні повсякденні речі, що є невід’ємними для міського середовища, вже давно стали частиною українського вуличного стилю. А особливо, коли йдеться про культурно-мистецькі події – висока концентрація дизайнерських марок в одному просторі якнайкраще ілюструє прихильність аудиторії до речей, інспірованих Україною.

Для відвідання усіх подій Municipal Project гості можуть зареєструватися на сайті fashionweek.ua та отримати електронне запрошення, яке надасть їм можливість відвідувати простір безкоштовно з 31 серпня по 4 вересня.

Зареструватися.#FASHION FILM

3 вересня “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА” запрошує на допрем'єрний показ фільму “Геніальний кутюр’є“ від KyivMusicFilm.

“Геніальний кутюр’є” – документальна стрічка про останні роки Іва Сен-Лорана та його Модний дім. Олів’є Мейру майже на три роки отримав ексклюзивний доступ до майстерень Дому Yves Saint Laurent, де його легендарний засновник готував свої останні колекції. Роботу над фільмом було завершено ще у 2001 році, але проти випуску картини виступив партнер Сен-Лорана − П’єр Берже. Лише наприкінці 2015 року, через 7 років після смерті Сен-Лорана, Берже змінює свою думку і дає добро на вихід картини.

“Геніальний кутюр’є” – це дещо більше, ніж біографічна стрічка про одного з найгеніальніших дизайнерів нашого часу. Це – задокументована історія початку кінця та фізичного занепаду. Це момент, коли творче натхнення здається чимось недосяжним, а прекрасний яскравий світ, який ти створював протягом життя, руйнується прямо на очах.

Партнер показу “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА” − інвестиційна компанія, професійний учасник фондового ринку України: торговець цінними паперами та депозитарна установа. Надійний партнер та експерт у сфері інвестування, входить до ТОП-5 торговців на українському фондовому ринку. Робить інвестиції зрозумілими й доступними.#ПАРТНЕРИ

BMW − офіційний автомобіль Ukrainian Fashion Week

Створені бути трендом. Автомобілі BMW − традиційний партнер Українського Тижня Моди.

ABSOLUTE YACHTS – офіційний партнер Ukrainian Fashion Week

Епохи і тренди тимчасові, а бажання створити довершений продукт, що відображатиме світогляд митця, завжди залишається незмінним. Ця ідея простежується на прикладі кожного показу Ukrainian Fashion Week та усіх яхт Absolute.

Вірність традиціям, незмінна актуальність та ексклюзивність, витончена інноваційність та постійне прагнення до нового – ось ті риси, що об’єднують яхтинґ та фешн-індустрію.

Сповідуючи ключові спільні цінності, Absolute Yachts знову стає офіційним партнером Ukrainian Fashion Week. Absolute Yachts – витвір мистецтва в кожній яхті.

MARY KAY – офіційний beauty-партнер Ukrainian Fashion Week

“Мері Кей (Україна)” продовжує колаборацію з Ukrainian Fashion Week та готує стильну локацію з безліччю beauty-сюрпризів для всіх гостей Тижня моди. Незмінним залишається присутність бренду на backstage − команда візажистів Mary Kay® традиційно створюватиме образи моделей для показів дизайнерів. Крім того, глобальна благодійна ініціатива бренду − “РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ” − представить ексклюзивну капсульну колекцію бра у fashion-колаборації з брендом дизайнерської білизни KEÒSME® на підтримку жінок, у яких діагностували рак молочної залози.

RIVIERA HOUSE − офіційний готель Ukrainian Fashion Week

Riviera House прийматиме міжнародних гостей Ukrainian Fashion Week в атмосфері витонченості та комфорту. У готелі гості зможуть насолодитися своїм перебуванням завдяки першокласному обслуговуванню та зручному розташуванню. Гостинність Riviera House залишиться приємним спогадом про Україну.

Riviera House − новий бутік-готель розташований у центрі Подола з вражаючим видом на Дніпро. Мінімалістичний дизайн, натуральні матеріали та витонченість усіх 65 кімнат не залишать байдужим. Три конференц зали − Chapter, Quote, Page допоможуть розповісти будь-яку історію вашого бізнесу або зустрічі.

На 7 поверсі розташований паназіатський ресторан КАМА. Ресторан з панорамним видом на акваторію Дніпра. На 2 поверсі у Sweet Book можна скуштувати 13 видів французського десерту Шу або сховатись на літній терасі закладу − Secret Garden by Sweet Book.

GLO™ – офіційний партнер Ukrainian Fashion Week

Стильний дизайн, яскраві кольори, витончені лінії − усе це про інноваційну технологію нагрівання тютюну gloTM. Альтернативний спосіб споживання тютюну стає дедалі популярнішим серед людей, що цінують легкість та комфорт. “Преміальна лінійка класичних пристроїв або яскраві компактні міні? Приходь у лаунж-зону gloTM, де ти зможеш протестувати та обрати gloTM, що пасує саме тобі!”

Ця продукція призначена для повнолітніх осіб, які споживають тютюн або нікотин.

KRONENBOURG 1664 − офіційний партнер Ukrainian Fashion Week

Ukrainian Fashion Week и Kronenbourg 1664 пасують один одному! Безперечно, Kronenbourg 1664 − найвідоміша марка пива з Франції, країни, що є законодавцем моди у світі. Елегантна синя пляшка Kronenbourg 1664 Blanc вже встигла стати втіленням доброго смаку. “Під час Ukrainian Fashion Week разом ми продемонструємо наш стильний BLUE LOOK та отримаємо враження від вишуканих колекцій українських дизайнерів. А головне − розділимо відчуття прекрасного за келихом неперевершеного білого пива. Неодмінно завітайте до по-французьки вишуканого бару Kronenbourg 1664, де ви зможете насолодитися моментом, а також невимушеним та натхненним спілкуванням у витонченому товаристві. Розділи вишуканий смак разом із Kronenbourg 1664 Blanc”.

TRESemmé − офіційний партнер Ukrainian Fashion Week

Всесвітньо відомий бренд TRESemmé знає про догляд за волоссям усе, тому вже 20 сезонів він відповідає за найактуальніші образи на New York Fashion Week. Цьогоріч TRESemmé розпочинає своє партнерство з Ukrainian Fashion Week, допомагаючи у створенні неперевершених образів для українських моделей.

Бренд було засновано в 1948 році в салонах краси Нью-Йорка. На сьогодні Tresemmé представлено на понад 18 світових ринках. TRESemmé є безперечним світовим лідером серед засобів стайлінгу.

BRAUN − офіційний партнер Ukrainian Fashion Week

Багато років поспіль Braun є офіційним партнером UFW. На бекстейджі українські дизайнери використовують прасувальні системи Braun, щоб довершити вигляд колекцій на подіумі. З прасувальними системами Braun − це справді на 50% заощадження часу, якого нам завжди бракує.

L'OR − офіційний кавовий партнер Ukrainian Fashion Week

L'OR запрошує поринути у чуттєвий і вишуканий світ моди.

“Золотою ниткою плине крізь Ukrainian Fashion Week наша пристрасть до чарівності.

У розкішному просторі L'OR Fashion Café збереться весь цвіт української моди, аби за філіжанкою кави, бездоганної, як золото, обговорити головну модну подію осені”.

LoraShen − партнер Ukrainian Fashion Week

У сезоні SS20 постійний партнер Ukrainian Fashion Week LoraShen знову демонструє філософію квіткової краси. Вже дев'ять років команда флористично-дизайнерської компанії LoraShen дарує квіткову естетику життя − у будні та свята українців.

ARTWINERY – спонсор iгристого настрою.

Зустрінемося на Ukrainian Fashion Week!

Немає коментарів:

Дописати коментар