Интернет реклама УБС

13.11.19

Виставка Ліни Горєлової "Власного всесвіту страти"

Відкриття виставки "ВЛАСНОГО ВСЕСВІТУ СТРАТИ" у Музеї історії Києва!
Насиченість кольорів та несподівані форми – так можна охарактеризувати роботи Ліни Горєлової. Людські долі вона порівнює з полотном, а внутрішні світи – з таємничими сузір’ями, які неможливо осягнути. Виставка «Власного всесвіту страти» – це ряд тематично пов’язаних об’єктів, які сама мисткиня називає «артами»: живопис, зірки з ниток та плетені вироби, оздоблені скляними прикрасами, керамікою і пір’ям.

Через яскравість витворів Ліна прагне передати живий внутрішній світ сучасної людини, що протистоїть жорсткому світу зовнішньому, в тому числі й віртуальному. Звідси й насиченість експозиції природними матеріалами, чистими сильними кольорами. Це і є природа, з якої людина черпає силу, і натхнення щоденно рухатися вперед.

Своїми роботами художниця хоче передати меседж, що кожна людина є унікальною зіркою у всесвіті, яка має своє неповторне звучання, вібрацію, структуру. Саме цю структуру внутрішнього світу вона називає «стратами» – основою самореалізації людини та джерелом її унікальних талантів. Переплетення вібрацій передається різними кольорами, що утворюють виняткові візерунки. Ці візерунки порівнюються з людським внутрішнім світом: як портрети передають зовнішній образ з натяком на внутрішній, так і зірки прагнуть передати внутрішнє звучання через свою структуру.

Про автора:
Ліна Горєлова – випускниця Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України. Свої перші творчі кроки почала здійснювати несподівано для себе, малюючи дивовижних істот та фантастичні світи. Пізніше, окрім живопису, її зацікавили природні живі матеріали. Зараз художниця працює у власній студії в Центральному будинку художників України, де представлена постійна експозиція її робіт «Alaya Dreams». Твори мисткині перебувають у приватних колекціях як в Україні, так і за кордоном.


Немає коментарів:

Дописати коментар