Интернет реклама УБС

25.10.23

"Між нами"

  Гостросюжетний трилер  Соломії Томащук “Між нами” з Ірмою Вітовською та Анастасією Пустовіт з’явиться в українських кінотеатрах уже з 2 листопада. В основі захоплюючого напруженого сюжету - аб’юзивні стосунки двох жінок, які стають заручницями випадкового вбивства, що радикально змінює їх життя. Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснює FILM.UA Distribution.
   “Між нами” - це дебютна повнометражна ігрова стрічка режисерки Соломії Томащук (короткі метри - “Поламані”, “Іди по воді”). У центрі подій - дівчина Саша з травматичним минулим та хаотичними любовними стосунками, яку зіграла Анастасія Пустовіт (“Коли падають дерева”, “Перші ластівки”). Поруч з нею, у несподіваному для себе амплуа, культова акторка Ірма Вітовська  (“Брама”, “Мої думки тихі”, “Коза Ностра. Мама їде”, “БожеВільні”), що втілює образ лікарки Ані.  Одного дня жіночі долі перетинаються – несподіваний поворот долі дає зрозуміти, що зміни неминучі. Але чи зможуть героїні зберегти стосунки за нових обставин?
    “Після того, як я прочитала сценарій, то розуміла, що буде багато роботи. Тому що є цікава тема стосунків і залежності, жанр, який рідко зустрічається в прокаті - трилер. Але попри це - досить жіноче кіно, яке у нас не так часто зустрінеш. Про самотність і зраду, про маніпуляцію від того, що болить, про пошук тепла…” - коментує акторка Анастасія Пустовіт.
    Творці фільму представляють трейлер фільму, що передає напруженість стрічки, занурює у сюжет завдяки операторськими рішеннями Юрія Дуная та музикою, створеною одним з кращих українських кінокомпозиторів Антоном Байбаковим і саундтреками “Між нами” та «Касета» від гурту Вагоновожаті.
  Під час перегляду глядач фільму зможе стати безпосереднім свідком карколомних змін у житті головних героїнь. Окрім того, автори також підіймають низку актуальних гостросоціальних тем: сімейне насилля, наркотична залежність, положення жінки у суспільстві та ПТСР. 
 “Спочатку сценарій позиціонувався як драма. Але історія мала потенціал на трилер. А мені хотілося робити жанрове кіно для широкого глядача, бо  його не вистачало. Кажу в минулому бо все сильно змінилося на даний момент. Сподіваюсь, що глядач відрефлексує на ту проблему, яка якого хвилює. А їх там достатньо” - коментує режисерка Соломія Томащук.
    Авторка стрічки стверджує, що фільм не є автобіографічним, хоча вона мала свого часу нездорові стосунки з партнерами і, можливо, саме це спонукало її до створення такої історії. 
    У фільмі чимало емоційних сцен. За словами режисерки, для втілення однієї з найважливіших сцен актор Дмитро Сова ще під час проб вибив стіну в офісі. Саме це стало остаточним поштовхом до затвердження актора на роль. А щодо головних жіночих ролей, то від початку роботи Соломія бачила в цій історії  харизматичну Ірму Вітовську та імпульсивну Анастасію Пустовіт, які вдало відповідають прописаним образам.
    Фільм має чималу фестивальну історію  - Seoul International Women's Film Festival, Миколайчук OPEN, МКФ “Молодість” та New York International Women's Festival.   
Побачити стрічку та поринути разом з героями у захопливий сюжет можна вже з 2 листопада. Стежте за новинами проєкту на сторінках FILM.UA Distribution та UPUA STUDIO.
«Інформаційну підтримку фільму здійснюють видання Wonder, DIVOCHE.Media, MarieClaire, Український тиждень та Лірум».
Довідка
Саша та Аня потрібні одна одній. Вони стали заручниками обставин і власних рішень. Заручниками вибору між правдою і брехнею, зрадою і вірністю, заручниками таємниці, що є між ними. 
Незнайомки учора, найрідніші люди сьогодні. Що так швидко об'єднало геть різних людей? Убивство? Наркотики? Любов?
Прем’єра: 2 листопада 2023 
       Жанр: психологічна драма-трилер.       
                                                                           Виробництво: UP UA Studio за підтримки Держкіно України
Дистрибутор: FILM.UA Distribution
Режисер-постановник: Соломія Томащук
Сценаристи: Соломія Томащук, Юрій Дунай
Оператори-постановники: Юрій Дунай
Художник-постановник: Юрій Григорович
Композитор: Антон Байбаков
Звукорежисер: Андрій Рогачов
Режисер монтажу: Юрій Хробуст
Художник з костюмів: Костянтин Кравець
Художниця з гриму: Анастасія Сутягіна
Продюсер: Поліна Герман 
У ролях: Анастасія Пустовіт, Ірма Вітовська, Дмитро Сова, Євген Єфремов, Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євгеній Ламах.


Леонід Коваленко

Немає коментарів:

Дописати коментар