Присутність бійців батальйону "Донбас" стало "родзинкою" списку "Самопомочі".
Головною зіркою у списку став сам комбат "Донбасу" Семен Семенченко - людина, яка, можливо, була самим публічним учасником АТО, незважаючи на те, що місяцями не знімав з себе Балаклаву. Дізнаємося, що Костянтин Гришин, так раніше звали Семена Семенченка, свого часу працював головним редактором газети "Севастопольський вісник", а нині проживає "у військовій частині №3027 в Нових Петрівцях під Києвом".
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi_X8u9GorplYfKxqgyYpDPMD3CAPxtCiH8ki7DcsXM6TsG_dj0yW5kVflsh-lpvbynQOvJwnfIOL7Z0pl7nPETnsoOxeuYzZwl4qTk-uBp47sZBK2HqgmJtRiVHCQhSwdStYFzTjsoRus/s1600/kkk.jpg)
Ще один боєць "Донбасу" - 40-річний Ярослав Маркевич - до початку АТО протягом 14 років працював у харківському Східно-українському фонді розвитку демократії, де займався, зокрема, "політичною освітою молоді". Має досвід політичної діяльності: протягом трьох років очолював виконком харківської обласної організації "Нашої України".
Нарешті 39-річна уродженка Слов'янська Наталія Веселова очолювала Благодійний фонд допомоги батальйону "Донбас". Протягом 17 років працювала в структурах управління соцзахисту та Пенсійного фонду в Слов'янську та Донецьку.
В. Орел
Немає коментарів:
Дописати коментар