![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwgKpzGCPXUDAj7RIHUzskowiZKHLVhViy29GpGSSd9-0Cv_Kl0dAJAcjTTf9tc_eKzwTvkCCxxTBCIxgNRgGJbSs2rLQ_UFQWJWWc71OeJHvHcwKC2WgC52YzqEmGQDa4qDJlvGLQYSI/s200/12630953_1091326514234529_788361137_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAPjITYzdQtKpe2hWxU11U4wlnUg033y0YXHQnXHbKwxHcI3BCrAgdVp6JLA5v5MjHCH4N0uDPXJKwon63TSYksFjcDztadhHaRqN961rfxZCydxcAqnz8EUjtIyfBV4cK5C9hva_cTmM/s200/12630797_1094492417251272_756246279_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0LeSonwHfk3sEPf1fNtvaAkz2xU_yd4AQy-rBERgz60-lQskeI_6BabZa4mCnodYd3tHIogb8Vkw8GtpZDXKr8y1kQNPlMrjukLZDJ94ga6Hgkp5kMbXgHaP8COt3WJrscfQJn0YT4Eo/s200/12637038_1094491933917987_897804456_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgmvU-8cYCtZwiv8Jc3HhR43wFkAoP27iFo0526W0xQY_uuPKOlN_Zs56CNL-qRUTfUPnUN-BockgDl6g4oWa4OGG56yYGEUlFlSXk8a_jwQbpbT9EeP_DbTuhQ2ZIJhKaFBNkco0clNEg/s200/12650738_1094492463917934_2065219857_n.jpg)
Під куполом цирку глядачі побачать стрибки та сміливі трюки акробатів, неймовірно красиву казку повітряних гімнастів, а дресирувальник хижаків триматиме кожного глядача у напрузі, бо вперше виконає смертельний трюк, поклавши свою голову у пащу хижого лева.
Вперше за багато років у цирку зібрали величезну кількість екзотичних дресированих тварин від дикобразів, лам, зебр, верблюдів, плямистих коней-далматинів, маленьких поні, скунсів, лисиць, камерунських кіз, котів, собак та африканських левів. А справжньою красунею програми є африканська принцеса – бегемот вагою понад 2,5 тони.
Тому, не гайте свій час, приходьте та насолоджуйтеся новими враженнями.
Леонід Коваленко
Фото Анастасія Ковальчук
Немає коментарів:
Дописати коментар