Интернет реклама УБС

03.02.17

Створено прототип мікрохвильової "гармати"

Як повідомив Український телекомунікаційний портал, Хуань Венхуа (Huang Wenhua) і його група з Північно-західного інституту ядерних технологій (Northwest Institute of Nuclear Technology) в Сіані вже протягом 6 років займаються розробкою потужної мікрохвильової зброї.

І про те, що їм вдалося домогтися певних успіхів у цій справі, говорить факт, що вони недавно отримали Національну премію за просування науки і техніки (China National Science and Technology Progress Award). Створений ними зразок мікрохвильової гармати досить компактний, він уміщається на звичайному робочому столі, а в подальшій перспективі його можна буде встановлювати навіть на керованих ракетах, безпілотних літальних апаратах і наземних транспортних засобах.

Мікрохвильове зброя призначена для ураження електронних систем ворожої військової техніки та обладнання.

Стрільба по цілі високоенергетичним імпульсом випромінювання в діапазоні від 300 до 300 000 МГц дозволяє уразити цілі, які мають навіть спеціальний захист від ураження електромагнітним імпульсом.

Проникаюче високочастотне випромінювання викликає перевантаження електронних схем, які в кращому випадку втрачають працездатність на деякий час, а в гіршому - повністю виходять з ладу.

Чим вище енергія мікрохвильового імпульсу, тим більшою руйнівною силою володіє зброя, а в деяких випадках його використання може викликати фізичні ушкодження критичних вузлів, таких, як двигуни і комутаційні пристрої, які знаходяться під управлінням електроніки. У прототипа мікрохвильової гармати мікрохвильової зброї є маса областей застосування в військовій справі. Вона може стати ефективною зброєю проти безпілотних апаратів і роботів, які останнім часом використовуються військовими все частіше і частіше.

Мікрохвильові гармати відносно невеликої потужності, встановлені на кораблях, літаках, танках і іншої техніки, можуть стати ефективним засобом оборони, паралізуючи або збиваючи з курсу  ракети, що летять, виводячи з ладу електроніку ворожі транспортні засоби та інтелектуальну особисту зброю.

Крім оборонного характеру мікрохвильова зброя може бути використана і в якості наступальної. Ракети або безпілотники, оснащені мікрохвильовими гарматами, будуть в змозі завдати фатальні пошкодження апаратурі першої і більш далеких ліній оборони противника.

Мікрохвильові промені зможуть вражати ворожі установки радіоелектронної боротьби, батареї ракет протиповітряної оборони, комунікації, системи управління і системи військової техніки, включаючи і танки.

Немає коментарів:

Дописати коментар