![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_nMNv-DF9mJNH_fIecYwSo2qoeXSlJrS29aIntk5Fhrp-gWYt0_M1lsUV2XUoQxnydEGmppVoxvxnj6xH7Yg1_6cvVCLRcMINMOQr324TaFNsW8KUsUEBM12jzpy-E8KJ4b9ZcsxpbHY/s1600/index.png)
Кава зі смаком любові, кава зі смаком ніжності та кава зі смаком дружби. Саме троє друзів з Сіетла створили відому в усьому світі Starbucks . Зараз це компанія з продажу кави та мережа кав’ярень. У далекому 1971 році, учитель англійської мови Джеррі Болдуін, учитель історії Зів Сігл і письменник Гордон Боукер скинулись по 1350 доларів, позичили ще трохи і відкрили магазин з продажу кави. Вони й не очікували, що через більше ніж 40 років Starbucks стане світовою мережею і буде настільки популярною.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhhCG2hLpobcz6H_baFe65tasfuO59cSUEPYQj4zMjIulHyayKV2PS9MaD8dBqsLDhRTW2WI-ShiOf-2mDc-Ak9ayX8GQnfTo28tCcDZDrHQYvFp6IuI1JqkaY8Ds_10tBZ51E_madTkuM/s320/cb6169289e367dfa77c026ad7f.jpg)
Starbucks переживала різні часи, відкривала нові кав’ярні, проводила ребрендинг, урізноманітнювала меню і досягла того рівня, який має сьогодні. Наприклад, у Росії вона відкрилася зовсім нещодавно, а от у Австралії не стала такою популярною, як в більшості країн.
Що типово, що перші кав’ярні і магазини почали відкриватися в інших країнах саме у аеропортах та вокзалах. Так, приїжджаючи у іншу країну тобі непотрібно шукати місце, де б можна було випити престижної кави, достатньо лише поцікавитись у працівників аеропорту, де тут знаходиться Starbucks. Після аеропортів кав’ярні з’являлися і у центрі міста.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh2qVdLdRQ0_IseCOCo4ns9DTmrYG9cRVJDMVtla8_o-WkTUIsjYeiWt_Z9GPvKW9MyFzsh7JVwSasrsppxNw5gNSRcLgQprd3IbfLG_w7VxBuTVOR6SIg2Q7YEbzyFF3Cxo4eBYr9Z-cE/s320/d3ce60c169b3f1d5124ce5d0242.jpg)
За історію існування бренду змінилося безліч власників, але феномен популярності залишився. Логотип русалки Сирени у 2011році зазнав перетворення і зараз акцент зроблений на її обличчі. Показавши цей знак будь-якій молодій людині у Європі й запитавши: «Що це?», ви неодмінно отримаєте відповідь: «Starbucks».
Ольга Карлова
Немає коментарів:
Дописати коментар