Интернет реклама УБС

17.09.17

Порошенко призначив главу Служби зовнішньої розвідки України

Як повідомляє "Дивись.інфо", Порошенко призначив главу Служби зовнішньої розвідки України
Порошенко призначив главу Служби зовнішньої розвідки УкраїниПрезидент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Єгора Божка Головою Служби зовнішньої розвідки України.

Глава держави представив колективу СЗР України нового керівника. 
З червня 2015 року Єгор Божок виконував обов’язки Глави Місії України при НАТО.

«Я знаю Єгора Божка давно – як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи. Його діяльність у Місії України при НАТО дала можливість скоординувати зусилля наших міжнародних партнерів на підтримку України та значно підсилити обороноздатність нашої держави. Впевнений, що призначення нового Голови СЗР України надасть імпульсу у розвитку Служби», – йдеться на Facebook-сторінці Петра Порошенка.
Світлина від Петро Порошенко.
Додамо, Єгор Божок народився 6 вересня 1980 року у Києві. У 2002 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2000 році закінчив магістерську програму з європейської політики у Брюссельському вільному університеті. Магістр міжнародних відносин та європейської політики, референт-перекладач. Володіє українською, англійською, французькою та російською мовами.

У 2002–2005 — спеціаліст, аташе, третій секретар Департаменту контролю над озброєннями та військово-технічного співробітництва Центрального апарату МЗС України;
У 2005–2009 — третій, другий секретар з політичних питань Місії України при НАТО в Брюсселі;
У 2009–2010 — перший секретар Департаменту НАТО Центрального апарату МЗС України;
У 2010–2013 — начальник Відділу юстиції, свободи і безпеки Департаменту Європейського Союзу Центрального апарату МЗС України;
З 2013 року — радник-посланник, заступник Глави Місії України при НАТО.
З червня 2015 року — В. о. глави місії України при НАТО.

Немає коментарів:

Дописати коментар