Интернет реклама УБС

23.02.18

УЄФА затвердив додаткові зміни в регламентах Ліги чемпіонів і Ліги Європи

Результат пошуку зображень за запитом "кубки Ліги чемпіонів УЄФА у Києві"УЄФА затвердив додаткові зміни в регламентах Ліги чемпіонів і Ліги Європи, які вступлять в силу з наступного сезону.

Дані зміни будуть застосовуватися в рівній мірі до Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Суперкубку УЄФА:

- З сезону 2018/19 в матчах плей-офф в додатковий час дозволена четверта заміна. На інші три заміни це не вплине.

- Виключно в фіналі Ліги чемпіонів, фіналі Ліги Європи і матчі за Суперкубок УЄФА в заявку можна включити 23 гравця (а не 18, як в інших матчах). Таким чином, на лавці запасних зможуть перебувати 12 футболістів замість семи. Це забезпечить клубам і в першу чергу тренерам велику гнучкість в проведенні замін і полегшить управління командою в найважливішому матчі сезону.

- Новий час початку матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

- Що стосується дозаявки гравців по завершенні групових етапів Ліги чемпіонів і Ліги Європи, клуб зможе заявити трьох нових гравців, які мають право виступати в єврокубках, без всяких обмежень. Це відповідає існуючій нормативній ситуації в різних національних чемпіонатах, де немає обмежень на участь в турнірах для гравців, які змінили клуб під час зимового трансферного вікна.

- Починаючи з сезону 2018/19 команда, яка виграла Лігу Європи (або раніше Кубок УЄФА) три рази поспіль або п'ять разів загалом, отримає право носити на рукаві нашивку багаторазового переможця. Єдиною командою, яка зможе носити її в наступному сезоні, буде "Севілья" - в разі виходу в єврокубки. Андалузький клуб перемагав в турнірі п'ять разів (2006, 2007, 2014 року, 2015-го, 2016). Подібна традиція існує і в Лізі чемпіонів.

Валерій Калініченко

Немає коментарів:

Дописати коментар