Интернет реклама УБС

14.03.18

Фінал Ліги Чемпіонів сезону 2017/18 в Києві

Уряд України виділив на проведення фіналу Ліги Чемпіонів сезону 2017/18 в Києві, який відбудеться 26-го травня, 103 млн гривень.

Результат пошуку зображень за запитом "кубки Ліги чемпіонів УЄФА у Києві"Про це повідомив директор департаменту ФФУ з підготовки та проведення фіналів Андрій Бондаренко під час круглого столу "Велика гра у великому місті" у вівторок, 13 березня.

Крім того, за словами представника Київської міської державної адміністрації з питань організації фіналів ЛЧ Андрія Мірошниченка, в бюджеті міста на організацію заходів, присвячених фіналу, закладено 25 млн грн.

За прогнозами експертів, до столиці України прибудуть приблизно 80-100 тисяч гостей з-за кордону, що зумовить серйозне навантаження на аеропорти "Бориспіль" і "Жуляни". Як зазначив Мірошниченко, очікується, що до України приїдуть в 5 разів більше туристів, ніж на Євробачення, протягом якого вдалось отримати 10 млрд гривень зовнішнього обороту.

Організатори також планують провести на Хрещатику Фестиваль чемпіонів – захід на кшталт фан-зони. Наразі ведуться перемовини, щоб на території фестивалю та на Контрактовій площі велась пряма трансляція фіналу.

Валерій Калініченко

Немає коментарів:

Дописати коментар