Интернет реклама УБС

14.09.18

Українських студентів запрошують на стажування в Канаді

Як повідомляє "Студвей", Канадська некомерційна організація Mitacs пропонує українським студентам взяти участь у науково-дослідній програмі стажувань Mitacs Globalink Research Internship.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для дослідницького стажування іноземних студентів у Канаді.

Минулого року Україна приєдналася до програми і влітку відправила до Канади 50 своїх студентів, які працювали над науково-дослідними проектами. Загалом у програмі беруть участь близько 700 учасників зі всього світу.

З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, беруть участь у 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Нині Mitacs Globalink Research Internship доступна у понад 60 канадських вишах. До програми входять:

    переліт Україна-Канада та Канада-Україна;
    робота над спільним проектом з професором канадського університету;
    зарахування на період стажування до канадського університету;
    стипендія на житло, проживання та харчування;
    медичне страхування;
    відвідування заходів, воркшопів і семінарів.

Для участі необхідно володіти англійською або французькою мовою на розмовному рівні (іспит не потрібний), навчатися на бакалавраті (3-й курс) в Україні та мати академічний середній бал вище 80%.

В Україні програму Globalink Research Internship разом з Урядом Канади підтримують Western NIS Enterprise Fund, канадська некомерційна організація Mitacs та Українсько-канадська фундація імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, Британська Рада надаватиме гранти на розвиток підприємницьких навичок.

Немає коментарів:

Дописати коментар