Интернет реклама УБС

17.09.18

MEET UP! івент у Києві

13 вересня  в IZONE відбулись MEET UP! - Німецько-українські зустрічі молоді у Києві.
ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ
MEET UP! НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКІ ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ
Фонд «Пам'ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) підтримує з 2014 року за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та фонду ім. Роберта Боша німецько-українські зустрічі молоді. Метою програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» є інтенсифікувати відносини з Україною, надати підтримку молодим людям з Німеччини та України, з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами. 

Фонд EVZ підтримує проекти, в яких молодь хоче втілити зміни у власному середовищі. Як молоді люди можуть посилити власну активну участь у суспільних процесах на місцях? Як вони можуть організувати дієві зміни у власних сусідствах та суспільствах?
Основною складовою зустрічей є спільна робота над проектом у сфері  історично-політичної освіти, німецько-українських відносин, прав людини, чи, наприклад, захисту навколишнього середовища. Можуть бути підтримані обміни з медіальною, креативною або музичною складовою, наприклад, театральні проекти, фільми, інтернет-портали, мобільні додатки або мережеві зустрічі. Можливі зустрічі молодих митців, спортсменів чи інших професійних груп.

5.000 молодих людей з України та Німеччини виступили за допомогою їхніх проектів за основні демократичні цінності та активне громадянське суспільство. 

Метою програми підтримки проектів є також інтенсифікувати відносини між Україною та Німеччиною, надати підтримку молодим людям з країн учасниць, з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами.

Немає коментарів:

Дописати коментар