Интернет реклама УБС

26.02.19

Форум "Нова генерація: художник і його покоління"


23 лютого Україна відзначила 140-річчя Казимира Малевича. Казимир Малевич - один з лідерів світового авангарду, який залишається серед найвпливовіших художників в історії мистецтва, народився рівно 140 років тому в Києві.
Але ми лише починаємо відкривати невідомий пласт, пов'язаний з мистецтвом авангарду початку ХХ століття в Україні, та зв'язок Малевича з українською культурою.
Як оточення впливає на формування митця? Чим відрізнялась нова генерація, що створила явище "наших 20-х"? Який внесок зробили українські митці до світового авангарду? Пошукати відповіді на ці та інші питання в день народження найвідомішого киянина у світі зібрралися дослідники, куратори, колекціонери та любителі мистецтва з усього світу.

Впродовж чотирьох днів Форум "Нова генерація: художник і його покоління" став можливістю для кожного відкрити для себе невідомий материк українського авангарду.

В рамках форуму передбачалися заходи, розраховані на професійну аудиторію (доповіді, панельні дискусії, круглі столи) та події для слухачів форуму (ознайомчі лекції, покази, екскурсії). Додатковими подіями стали прем'єра фільму «Малевич» ( FRESH production, Україна), презентація збірника матеріалів «Казимир Малевич: київський аспект», а також концерти, вистави та тематичні екскурсії.

Серед учасників форуму: Крістіна Лоддер (Президентка Фонду Малевича, Великобританія), Мирослава Мудрак (США), Олег Ільницький (Канада), Жан-Клод Маркаде (Франція), Шенг Шейєн (Директор Фонду Харджиєва-Шагі, Нідерланди), Мирослав Шкандрій (Канада), Андрій Бояров (Львів, Україна), Віта Сусак (Україна-Швейцарія), Метью Стівенсон ( Фонд Архипенка, Лондон) та інші.

Організаційні партнери: Інститут Малевича, Національний художній музей України, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», Музей театрального, музичного і кіномистецтва України, Національний центр ім. Олександра Довженка, Adamovskiy Foundation, Artcult Foundation, Український клуб колекціонерів сучасного мистецтва, Національний центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, Фонд культурної дипломатії UART.
Локація
Центр сучасного мистецтва M17,
вул. Антоновича, 102-104

 Кураторка Форуму:
Tetyana Filevska - співзасновниця та керівнивниця Інституту Малевича

Директорка Центру сучасного мистецтва М17:
Natalia Shpitkovskaya

Леонід Коваленко

Немає коментарів:

Дописати коментар