Интернет реклама УБС

10.03.19

Лена Шарашидзе «Reflectіon»

В межах виставки Лени Шарашидзе «Reflectіon» представлені живопис, графіка, експериментальні текстильні роботи. Reflectіon – це віддзеркалення життя в культурі й життя взагалі. Увібрати події і враження, надихнутися ними і, як результат, – принести данину красі, яка наповнює кожний день бажанням бути залученим до нескінченного творчого процесу.
«Що буде, якщо віддатися у владу підсвідомості, інтуїції, спонтанних мислеформ і колірних підказок?
Що буде, якщо потрапити під чари творчості великого Майстра й постійно зізнаватися йому в коханні через товщу часу?
Що буде, якщо таке буденне, звично очікуване явище природи як Дощ, укласти в алгоритм і наповнити його поезією акварелі?
– Буде Незвичайне, буде зустріч з Матісом, буде Дощ на папері…
Що буде, якщо зайти до Галереї 83 цього березня?
-Моя виставка. «Reflection». Щиро запрошую»!
Ще Ріхард Вагнер свого часу казав: «Будь-яке мистецтво, яке досягло власної межі, має простягнути руку іншому — спорідненому мистецтву». Лена – багатогранна особистість, яка реалізує себе як музикантка, художниця, кураторка. ЇЇ роботи більшою мірою виконані в чистих спектральних кольорах. На перший погляд мистецтво Лени є безпредметним живописом, декоративною абстракцією. Але вже за хвилину стає зрозуміло, що вона пише складні партитури для фортепіано на полотнах, де звуку відповідає колір, де тональності і модуляції є ніби візуальною рефлексією її музики.
Немає коментарів:

Дописати коментар