Интернет реклама УБС

06.08.20

Діліться грошима

Коли приходить час поділитися частиною Божественної життєвої енергії - грошима, то виникає природна космічна ситуація: або зараз нам до душі якась справа або захід і ми підтримуємо його фінансово, або до нас приходить людина і просить грошей, або ми бачимо, що хтось  то поруч дуже потребує допомоги.  Він може і не просити, але так природно йому допомогти.  Загалом, в цьому питанні від вас творчість! »

Мало хто з нас абсолютно спокійний щодо такої речі, як гроші.  Скільки б не було успіхів у моєму житті, часом в моїй уяві постає така картина: ось я, восьмидесятидвохрічниц старий, стою на вулиці з простягнутою рукою і прошу милостиню.  Як виявилося, не мені одній старість бачиться в таких ось безрадісних тонах.  

Страхи, пов'язані з грошима, можуть переслідувати нас незалежно від нашого фінансового благополуччя.  Я чув про багача, якого зовсім змучили нічні кошмари.  Уві сні він втрачав весь свій статок.  Для цієї людини не існувало такого поняття, як «досить».  Пригадується фраза зі старого фільму: «Безпека не у володінні грошима, безпека - це знання, що ти можеш обійтися і без них».  Сам факт, що багато хто з нас зовсім не знайомі з такою річчю, як безгрошів'я, може являти собою проблему.  Ось вам ще один приклад того, що нестача в чомусь можна сприймати як цінний урок, як можливість перевірити себе в незвичних обставинах.

 Відповідь загальної одержимості грошима - розслабитися і розлучатися з ними легко.  Почніть «віддавати» гроші - в розумних межах, звичайно, - з упевненістю, що завжди знайдете спосіб отримати те, в чому дійсно потребуєте.  Один мій знайомий на кожному своєму чеку, яким оплачує рахунки, пише «Дякую вам».  Подібний підхід містить в собі справжню свободу: свободу насолоджуватися життям, вкладати кошти в себе і інших і не просто бути в потоці - але бути творчою його частиною.

 Уміння ділитися грошима може принести ще більшу матеріальну віддачу реальними грошима, але що ще важливіше - внутрішнім спокоєм.  І це не означає кидати гроші на вітер.


 ДІЛІТЬСЯ ГРОШИМА З ІНШИМИ 
Регулярно діліться тим, що у вас є.  Не треба розповідати, ніби у вас мало грошей, щоб ними ділитися.  Звичайно, це не так.  Навіть якщо у вас їх зовсім трохи, у вас все ще є чим поділитися.  Діліться регулярно.

 ДІЛІТЬСЯ БАГАТСТВОМ

Діліться багатством Гроші - це добриво.  Якщо розкидаєш його рівномірно по всьому полю, отримаєш добрий урожай.  А складеш в одну купу - отримаєш пекельну сморід, і нічого більше.  Загальновідомо - розділена радість збільшується, розділене горе зменшується.

 Як тільки справа доходить до того, щоб «просто так» викласти якусь кількість грошей, ми раптом розуміємо, що зробити це дуже важко.  Але змусити себе все-таки доведеться.  У вас напевно в голові крутяться питання: коли, кому і скільки грошей слід дати?

Кому слід давати гроші?  Насправді зовсім не кожному, хто просить, необхідно давати гроші (а вже тим більше в великих сумах).

 «Щоб віддавати правильно, слід налаштуватися на простір - відчути і зрозуміти: кому, насправді, ми повинні дати гроші.

 Скільки давати?  Але якщо ви запропонуєте людині, який ледь зводить кінці з кінцями, віддати десяту частину його доходу, він напевно вирішить, що це ви з глузду з'їхали.

 Так ось, якщо доходи людини дуже маленькі, краще починати привчати ділитися поступово.  Нехай людина спочатку спробує поділитися, наприклад, однією гривнею.  Навіть таку суму йому буде віддати непросто, адже на неї можна купити щось важливе.  Розлучаючись зі своїм грошима, необхідно подумати:

 «Я вірю в Бога, в Вищу Силу - Джерело всього сущого.  Я вірю в те, що це Господь живить мене і всіх.

 Я вірю, що всі мої потреби і потреби будуть задоволені цією Вищою Силою ».

 Тепер завдання людини - подумати, що він може для інших зробити хорошого і корисного.  Наприклад, проявити активність і почати працювати або оточити любов'ю і підтримкою інших людей, що його оточують.

Деякі люди, які опинилися за межею бідності, агресивні і злі, вони виводять з себе інших своїм невдоволенням, скаргами та претензіями.  Саме тому люди не хочуть допомагати їм або давати їм гроші.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні більш велику суму грошей, то зрозуміти, скільки грошей вам необхідно віддати іншому, можна так: подивіться на світ очима людини люблячої і зацікавленої в тому щоб давати благо для інших людей.  Тоді ви відразу побачите, скільки грошей, на які цілі і кому найкраще віддати.

Життя нас постійно відчуває на здатність віддавати.  Якщо людина не в змозі дати світові частину енергії, якою вона зараз володіє (в нашому випадку грошей), то її починають переслідувати фінансові втрати.

 Якщо людина вважає гроші, які вона має, своїми і не має наміру ні з ким ділитися, його енергії застоюються і протухають.

Якщо ж, навпаки, людина може гармонійно допомагати всьому і всім навколо себе, гроші притягуються до неї, вона їх використовує і частину грошей передає далі.  Її потік грошей збільшується, тому що коли віддавати навіть і десятину - це приводить енергію грошей в рух.

 Якщо перестати ділитися, то потік енергії застигає, і гроші починають приходити в малій кількості.

В. Орел

Немає коментарів:

Дописати коментар