Интернет реклама УБС

20.01.21

Про народження дітей

Нещодавно ми з дружиною подивилися документальний фільм про сім'ю, в якій 17 дітей, і це змусило нас подумати про народження дітей.

Відповідь наставника, до якого ми прийшли порадитись була:

Моя порада: не чекайте, заводьте дітей!  Це ваш обов'язок перед самими собою, майбутніми дітьми, вашими батьками, всесвітом і Творцем.

Перед собою: Батьки відчувають безмежну любов.  Звичайно, і дружину можна любити глибокою безумовною любов'ю, але любов до дитини не можна порівняти ні з чим.  А чудо появи на світ живої істоти з почуттями і потребами і перетворення її в особистість, яка є вашим продовженням ... цей досвід просто не можна відкидати!

Перед вашими майбутніми дітьми: Вперше ми зустрічаємо наших дітей при народженні, але їх душі вже знаходяться в небесному залі очікування, перед тим як спуститися на землю.  Душі, яким судилося потрапити в вашу родину, з нетерпінням чекають можливості народитися.  Я майже чую, як вони підштовхують вас, сподіваючись на ваше позитивне рішення.

Перед вашими батьками: Оцінити все, що батьки зробили для вас, можна лише роблячи те ж і для своєї дитини.  Кращий спосіб віддячити їм - подарувати їм онуків.

Перед всесвітом: Наші батьки, можливо, не ідеальні, але вони подбали про те, щоб привести нас в цей світ.  І вони самі прийшли в цей світ завдяки батькам, які теж хотіли пройти через цей досвід, і так далі вглиб віків.  Ми знаходимося тут в результаті того, що нескінченний ланцюг поколінь продовжувая свій рід.  І вони вручили нам найцінніший подарунок - дар життя.  Ви правда хочете перервати цей ланцюг, щоб зберегти ваш теперішній спосіб життя?

Перед Творцем: Неважливо з якої причини, але Бог хоче, щоб ми відчули, що означає уподібнитися Йому.  Тому він наділив нас силою творіння.  Прагнення до розмноження - найпотужніший інстинкт, оскільки він найбільш "богоподібний".  Творець запропонував вам розділити з Ним божественність, ставши батьками.  Невже ви відхиліть таку пропозицію?

На жаль, є ті, хто з медичних або якихось ще причин на даний момент не мають можливості стати батьками.  Вони можуть знайти інші способи принести любов і життя в цей світ;  багато найвеличніших душ залишилися бездітними.  Але якщо у вас є така можливість, хіба можна упустити шанс брати участь в самому великому діянні любові, на яке тільки здатна людина?

Бути батьками - це безсонні ночі, і величезні зміни в способі життя, але вони вчать вас смирення і приносять найбільшу винагороду вашому житті.

Скільки коштує завести дитину в Україні?

За даними ООН на червень 2019 року на одну жінку в світі в середньому припадає 2,5 дитини.  І хоч з 90-х рр XX століття спостерігався спад темпів зростання населення Землі, чисельність людей продовжує збільшуватися.

Ні для кого не секрет, що поява новонародженого розширює статтю сімейних витрат.  Крім регулярних витрат на харчування, одяг, підгузники не уникнути великих покупок - дитяче ліжечко, пеленальний столик, коляска і ін.

Аналітики підрахували, скільки можуть скласти витрати, пов'язані з появою дитини: набір одягу під час вагітності, сумка в пологовий будинок, оснащення будинку при підготовці до появи новонародженого і його утримання протягом першого року життя.

 Весь список покупок

 поділили на 7 категорій.  Деякі позиції віднесли до розширеного списку, тому що  вони не є предметами першої необхідності.

Під час вагітності майбутній мамі потрібно додати в свій гардероб або спеціальний одяг з ю вставками, або просто речі більшого розміру.  Базовий набір такого одягу може коштувати 14800 ₴.

Сумка в пологовий будинок з усім необхідним для мами і дитини на час перебування в пологовому будинку обійдеться в 1100 гривень, а «преміум» - в 1600 гривень.  Такі сумки можна сформувати самостійно, зібрати на замовлення або купити готові.

Оснащення квартири до появи нового члена сім'ї потребують суттєвих витрат.  Ліжечко і його наповнення, пеленальний столик, стілець для годування, гойдалки і багато іншого - все це, в залежності від уподобань і можливостей, буде коштувати приблизно 14800 або 28100 грн.

Ненабагато  дешевше обійдеться транспорт для немовляти: коляска 2в1 і автокрісло можуть коштувати 16000 ₴.  Якщо у вас особливі вимоги до коляски і ви хотіли б додати до засобів пересування слінг і ергорюкзак, то вартість зростає до 28200 ₴.

Підгузки беруть на себе ¾ від вартості регулярних покупок (засобів гігієни).  Річний запас косметики, побутової хімії і підгузників, в залежності від вибору і фінансових можливостей, буде коштувати 12500 або 27500 грн.

Протягом перших шести місяців життя немовляти ВООЗ рекомендує дотримуватися виключно грудного вигодовування.  Отже, введення прикорму починається з півроку.  Незважаючи на це, саме витрати на харчування за шість місяців становлять 20-25% від всієї суми витрат: в 22600 і 27200 ₴ обійдеться дитяче харчування загальнодоступного і преміум сегментів.

Купуючи одяг немовляті, батькам часто важко утриматися від придбання додаткової  кофтинки і черевичок.  І все ж при розумному підході можна обмежитися сумою 11400 грн, або піддатися спокусі на 17100 грн за рік.

Підсумовуючи все покупки, пов'язані з вагітністю та першим роком життя дитини, можна сказати, що витрати на базовий набір становлять 84000 гривень, а на розширений - 138300 гривень.

Хто може дозволити собі дитину?

Згідно з даними Державної служби статистики України середньомісячна зарплата в березні 2020 р становила 9214,03 грн після сплати податків.  Виходить, щоб окупити базовий набір, потрібно 9 зарплат середньостатистичного українця.

Для порівняння, в Німеччині співвідношення базового набору до середньої оплати праці дорівнює 1,2 зарплати, а в Польщі - 2,8 зарплати.   8 середніх «чистих» заробітних платчх

Варто відзначити, що в Україні передбачено отримання грошової допомоги при народженні дитини.  У 2020 році розмір допомоги становив 41280 гривень, і вона виплачується поступово, поки дитині не виповниться 3 роки.  За перший рік батьки отримають 20640 грн - ця сума покриває четверту частину витрат на базовий набір.  Також батькам належна одноразова натуральна допомога «пакет малюка» - набір необхідних новонародженому на перший час речей вартістю 5000 гривень.

Ю. Постол


Немає коментарів:

Дописати коментар