В Софії Київській відкрилась виставка "Катарсис"
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_7pKFSncATsZ0QBvan2Ytq0ymhtsqO23N1oELmxoKg028mDm7_M9Nl6NN5Kuix9Z-COJevomrk_gIJW5bJRQLpbaIUvvCg9UCF_vA7HMHLKBReZvrhSLeAyPo-_Pcnn65Wlu6l98Wm9Q/w400-h400/FB_IMG_1628674991732.jpg)
- Пінзель у Києві. Звісно, що не власною персоною Йоган Георг. А його роботи. Дві. Ніколи в столиці не експонувалися. "Свята Анна" - одна з останніх на його творчому шляху: витісана у 1761р. для храму у Монастириську на Тернопіллі.
- Друга скульптура - "Голова ангела" - з храму в Городенці на Івано-Франківщині. Привезені Львівською галереєю мистецтв. Також установою вперше презентовано три роботи учня Пінзеля - Франциска Олендзького - "Постать з дитям" і дві фігури ангелів.
- Виставка "Катарсис" відкрилася 11 серпня в рамках фесту високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, що започаткований у 2018р. Третім учасником виставки виступає сучасний митець по дереву - Олександр Животков. Його рельєфи перегукуються з майстрами 18 ст., але наповнені вже сучасним змістом. Член арт-сімейства, витворив свою техніку, що характеризується монохромністю та мінімалізмом. А його картини продаються на аукціонах Сотбі'с, Крісті'с...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjlYfYpUiwdeb_CcA7kWrBtSZQzqr9DV2Y2W6BF8o2eqNq9bCYUM-7bcO_qr0I7hAOpCNSAdm41XP_KC6TYvPZXM5T73YlhgUwkGBnBZZ0tj64KHPG1YxBx6gxsRWE8ZVk5Xh3n2fhIQH4/w300-h400/FB_IMG_1628674963296.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhsDsAWmUve_cn8AOMDdiVfe6VBBVVmrGvqwOTXRDdlNOaUMuboqIlxbOX0_mU4Zy96RBkr0ZpzFY9Q4E5dzy62dZKCInn1db0n5LdXEjufmktnzZDFvEPqurjsWpAQjOfV2U0se15rBbM/w400-h400/FB_IMG_1628674999201.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh41lL2Rjqu2zEpCFkol8uJs7KfJ_rp39D5_pVhw5-dK6jzLvW8ECORQeSOFcfhzH3Y7LQY2VAsBIzo8sd3xP06yVdAiPUw6x2T9keMBrHuFpra8BsLXiTTTQEDoBl6PW-zDTBJbddL8x4/w400-h400/FB_IMG_1628675021559.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpNcfmZLSY-cgi6492evVsjr26ZYc0LtxFjhOzRGGtPjiju9bo4NaVkSKkzM2fUC7J3nB7H9nDu29Bu-XK5uebNjT7cxK9HomC4PYOiKlHFl2_zQ4HUhl61zAmelprUKFSyK-e3ymyqrs/w300-h400/FB_IMG_1628675029009.jpg)
Сергій Бахін
Немає коментарів:
Дописати коментар