Интернет реклама УБС

09.08.24

Чи можна повністю абстрагуватися від релігії?


Авторка: 

Арина Ілларіонова

 В епоху науки дедалі більше людей стає на бік фактів та доказів, що їх підтверджують. Багато хто на моєму досвіді відмовляється від вірування та проявляє скептицизм до всього «божественного». За філософськими дискусіями я помічаю, як людина заперечує будь яке відношення себе до християнства. Та чи можна повністю відмовитися від усього, що має пряме відношення до Біблії?

 Християнство з нами вже понад 2000 тисячі років. За цей час віра стала однією з провідних у світі. До християнських церков приходить близько 2,2 млрд людей із 238 країн світу це 33,4 % населення землі. Проте на початку християнство вважалося вірою пригноблених– община віруючих складалася з бідного населення, замість церков були звичайні будівлі для зібрань. А при переслідувані з боку римської влади, взагалі зустрічалися в катакомбах чи печерах. 

 Релігія понад двох тисяч років виховувала дітей своїми настановами. Багато хто вчився читати за допомогою Святого письма. Вплив віри на життя людини був гігантським – вона вирішувала все – від того, що в неділю їстиме християнська сім’я, до того, як поводитися в соціумі. Проводилися масштабні релігійні війни, повстання. Рішення на державному рівні приймались з урахуванням Біблейського письма… Біблія виховувала в нас мораль, яка вона є зараз, поколіннями. 

 Релігія пояснює, що таке мораль, говорить як їх дотримуватися та пояснює чому потрібно це робити. І говорить, що буде, якщо цього не робити. Батьки нам говорять, що погано, а що ні, керуючись знаннями, які отримали від своїх релігійних батьків, а ті від своїх. Цими моральними ідеями користується безліч людей, як християн, так і тих, хто відокремлює себе від віри. Тож я запитаю ще раз: чи можна повністю позбутися всіх зв’язків з вірою?



Немає коментарів:

Дописати коментар