Интернет реклама УБС

02.04.16

Український короткометражний фільм "Вибір" (THE CHOICE) режисера Влада Климчука потрапив в шорт-лист 69-го Каннського кінофестивалю.

Український короткометражний фільм "Вибір" (THE CHOICE) режисера Влада Климчука потрапив в шорт-лист 69-го Каннського кінофестивалю.
"Коли я вирішив зняти короткий метр, мета була одна - потрапити на Каннський фестиваль, - сказав Климчук. - Вся знімальна група разом з акторами, які живуть в сусідніх країнах, доклали максимум зусиль і таланту, щоб ця мрія здійснилася".
На фестивалі є дві програми, в які може потрапити короткометражний фільм, - Official Short Film Competition і The Short Film Corner. Український режисер подав заявки в обидві. З першої програми формується шорт-лист з дев'яти фільмів, які борються за "Золоту пальмову гілку". Ці номінанти поки не оголошені, але фільм "Вибір" вже потрапив у другий список.
"Те, що наш фільм прийняли в Short Corner показує, що ми все робимо правильно, - каже режисер. - Адже якщо твій короткий метр будуть показувати в Каннах в рамках Short Corner європейським продюсерам, та й не тільки, значить, це гідний продукт. Український кінематограф розвивається, і дуже приємно усвідомлювати, що наші фільми (як повнометражні, так і короткі метри) цікаві за кордоном. Це великий успіх для молодих режисерів та їх команд ".
69-й Каннський кінофестиваль пройде на Лазурному березі з 11 по 22 травня. Відкривати кіноогляд буде нова картина американського режисера і сценариста Вуді Аллена "Cafe Society".

Юлія Назарова

Немає коментарів:

Дописати коментар