![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgMtcUfDzkkyPLGQGkndKK3ieutoolyleiCFG2BfT2qAdq_lDn-DzrSbTGGWCLQhxPWE9YiinsV52JqRkJkYnizgP38-pyUjRK2MamSEJ13oq9IQ1DxeojoHklkN_K9aIbhlmsn_jXambE/s320/43016074_1393781200754207_2053440975367307264_n.jpg)
Показ відвідали українські селебрітіз та артисти балету. А атмосферу вечора створювали фантастичні декорації та класичні композиції у виконанні струнного квартету.
Новий фільм Disney оповідає історію дівчини Клари, яка вирушає на пошуки особливого ключа. Прагнучи відкрити подарунок матері, Клара потрапляє в дивовижний паралельний світ. Цей світ складається з чотирьох чарівних королівств і населений незвичайними мешканцями.
Відома історія покаже свою темну сторону. Настане ніч і Лускунчик проведе вас у країну див, де точиться непримиренна боротьба добра і зла, любові й ненависті.
Дія фільму «Лускунчик і Чотири королівства» розгортається в переддень Різдва, що надихнуло творців картини створити максимальну атмосферу чарівництва.
«Ми хотіли втілити в життя мрію кожної дитини – ідеальне Різдво, – каже художник картини Гай Хендрікс Діас. – Кожен член нашої команди мав повернутися в дитинство. У нас були як класичні рішення, так і незвичайні ідеї».
Немає коментарів:
Дописати коментар