Интернет реклама УБС

13.01.22

Любов і музика у другому трейлері української комедії “Найкращі вихідні”

Вийшов другий трейлер фільму “Найкращі вихідні” – це спільний проект Atlas Weekend та FILM.UA Group. В українських кінотеатрах стрічка з'явиться з 2 лютого 2022 року.


У новому відео герої фільму приїздять до Києва і у кожного з них свої плани на вихідні. 


Наприклад, Ганс (Еліас Райхерт) прилітає з Мюнхена аби завоювати серце Ольги (Дар'я Петрожицька) – менеджерки фестивалю Atlas Weekend. Чи вдасться йому це зробити, якщо дівчина навіть не розуміє хто він такий? 


Хлопці з Кривого Рогу (Олександр Рудинський, Максим Девізоров, Максим Кириченко, Валерій Морозов) приїжджають до Києва у пошуках справжніх киянок, проте у долі на них зовсім інші плани. До того ж, через деякі події, їхня дружба опиняється під загрозою.


Для Аліси (Аліна Чебан) події на фестивалі стають переломним моментом у стосунках з батьками. Завдяки знайомству з героєм Богдана Осадчука, вона розуміє, що потрібно цінувати тих хто поруч, а не переслідувати дитячі ілюзії. 


Найбільше щастить Лесику (Тарас Денисюк), який після сварки з сестрою Мірою (Наталія Бабенко), за допомогою однієї з українських співачок, пробирається на фестиваль і  потрапляє за куліси, де він знайомиться з улюбленими артистами, а декому навіть зізнається в коханні.


Цього лютого всіх об'єднає музика, фестиваль і любов.


Також, глядачі зможуть побачити на екранах зіркові камео: VERKA SERDUCHKA & band, alyona alyona, The HARDKISS, Onuka, Артем Пивоваров, Олексій Дурнєв та ще кілька неочікуваних зірок, чиї імена продюсери тримають у секреті.


Музичним продюсером фільму став Євген Філатов (The Maneken), а участь в записі головного саундтреку прийняли Юлія Саніна (THE HARDKISS), alyona alyona, Артем Півоваров та Onuka.


Режисер фільму – Влад Климчук.

Слідкуйте за новинами комедії на офіційних сторінках у соціальних мережах:

Фільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.



Немає коментарів:

Дописати коментар