Интернет реклама УБС

27.06.22

До Вінниці найбільше їдуть переселенці з Харкова, Маріуполя та Сум


Десятки тисяч українців щодня тікають від російських ракет та бомб, якими обстрілюють українські міста та села. Через бомбардування ворогом населених пунктів, люди вимушені покидати власні домівки та шукати безпечний прихисток у більш спокійних регіонах. З перших днів війни у Вінницькій міській територіальній громаді розміщують біженців, які потребують захисту. Одні – залишаються на тривалий час, інші – лише перепочити, щоб вирушити далі, повідомляла ВітаТБ.

За даними департаменту освіти міської ради, у школах та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів Вінниці прийняли тисячі людей, з них – сотні дітей. 

Щодня до Вінниці прибуває значна кількість переселенців, які рятуються від російських бомбардувань. До Вінниці найбільше їдуть з Харкова, Маріуполя, Сум, Києва та Донецької області. Переважно це жінки та діти. Чимало людей зупиняються лише на ночівлю і їдуть далі, але наразі все більше прибулих залишаються у нашому місті, - розповідає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Оксана Яценко додає, що переселенців розміщують у школах та гуртожитках Вінниці. Людей, які тікають від обстрілів та вибухів, приймають цілодобово. Їх годують, пропонують теплі речі і ночівлю. 

Немає коментарів:

Дописати коментар