Интернет реклама УБС

18.02.23

Читати все підряд чи вибірково - ось в чому питання?
Авторка: Сніжана Романюк
     Хотілось б поговорити про літературу,  та чи справді це обов’язково, що ви ПОВИННІ читати її всю.

     Багато людей люблять читати.  Це одне з найпопулярніших захоплень у світі.  Люди мають різні причини для читання.  Вони роблять це для розваги, навчання чи збагачення. 

     Наприклад, люди читають, щоб дізнатися щось нове або вирішити життєві проблеми.  Існує багато різних типів книг на різні теми, такі як математика, історія, література тощо.  Однак деякі люди вважають, що  не все варто читати всім.  Вони вважають, що читання деяких книг має недоліки, особливо якщо читач не дуже освічений.

     Кожен із нас має унікальну особистість, сформовану нашим минулим досвідом і взаємодією з іншими людьми.  Наша поточна ситуація є результатом того, що сталося в минулому, і того, як ми з цим справлялися.  Наш минулий досвід допомагає нам приймати рішення в сьогоденні та формувати наші майбутні взаємодії з іншими.  Тому важливо розуміти, що ваша поточна ситуація є прямим результатом ваших минулих рішень.

     Кожна людина вчиться і росте завдяки взаємодії з іншими людьми.  Люди вчаться один у одного, спілкуючись за допомогою розмов, щоденників чи книг.  Навчання відбувається, коли люди створюють нові ідеї або рішення проблем.  Люди застосовують те, чого вони навчилися, у своєму повсякденному житті через розмови, щоденники чи книги.  Це формує наше уявлення про те, ким ми є, і допомагає нам приймати рішення щодо нашого життя.

     Люди вчаться на рішеннях, прийнятих іншими, особливо коли ці рішення позитивні чи негативні.  Люди вчаться на позитивних прикладах, коли розвивають навички або будують стосунки на основі цих прикладів.  І навпаки, люди вчаться на негативних прикладах, коли будують мирні чи ефективні міжособистісні взаємодії на основі цих прикладів.  По суті, навчання відбувається, коли ми застосовуємо те, чого навчилися, у своєму повсякденному житті через розмови, щоденники чи книги.

     «Кожен повинен читати, щоб збагатити своє життя та розвинути свою унікальну особистість» - ви сподіваєтесь саме на такий висновок, але ні.

     Читання – це має бути по-перше задоволення, і тільки після цього вже користь. Яка користь може бути взята з читання, коли ви примушуєте себе.

     Тому якщо не хочеться читати – не читайте. Не потрібно здаватись краще лише для когось. Знайдіть краще альтернативу читанню,  якщо ви справді хочете розвиватись. Це можуть бути лекції, вебінари, прослуховування через навушники чи звукові системи, перегляд Ютюбу, телеканалів…

Немає коментарів:

Дописати коментар