Интернет реклама УБС

14.06.23

В Києві відбудеться арт-виставка робіт юної художниці Софії Свободи та презентація книги київського літератора YARa (Ярослав Карпець) "Self-Harm/Сампошкодження"

 

17 червня о 16.00 відбудеться арт-виставка робіт юної художниці Софії Свободи та презентація книги київського літератора YARa (Ярослав Карпець) "Self-Harm/Сампошкодження". 
У програмі заходу:
-  презентація художніх робіт юної художниці з Узина, зокрема і тих, які можна побачити в книзі YARa;
- історія написання книги й розповідь про літературно-художнє видання від літературознавців, критиків, психологів;
-  виступи молодих і талановитих музикантів; 
-:виступи київських поетів;
- благодійний аукціон на на підтримку ЗСУ;
- неформальне спілкування для гостей події;

Свобода Софія Сергіївна - юна і талановита художниця. Народилася в Києві, згодом переїхали в мальовниче село Василів, що в Білоцерківському районі. Природа і краса цього села стала натхненням на художні мрії і досягнення. Навчалась у КУ«Дитячій школі мистецтв» Узинської міської ради з 01.09.15 по 31.05.21 здобула велику кількість подяк, грамот і дипломів (22). Шість медалей 1-го місця, два кубки, два гран-прі. Педагогом юного обдарування є  Зотова Ірина Павлівна.
Софія Свобода брала участь в мистецьких заходах, конкурсах, виставках в Україні, Торонто і Хорватії. Цьогоріч вступатиме до художнього ВНЗ у Києві.
Ярослав Карпець (Яр Левчук) - київський поет, журналіст, літературний критик, громадський діяч і волонтер. Автор трьох книг. Член Національної спілки письменників та член Національної спілки журналістів України. Керівник проєкту "Книжкові Сили України", модератор Кіноклуб Docudays UA YAR.CINEMA.CLUB, засновник і головний редактор Видавничої майстерні "YAR". Автор відео на Ютубі про українських митців та українську культуру.
Захід пройде в Арт-просторі нового формату "Underground Art Space" (Cолом'янський район, вулиця Пилипа Козицького, 5).
Вхід - щирий донат у скриньку на підтримку контрнаступу й ЗСУ.
Посилання на сторінку арт-простору в Інстаграмі: https://www.instagram.com/underground.art.space/?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA

Немає коментарів:

Дописати коментар