Мода нашої країни існує вже доволі давно.
Ще на початку 20-го століття в Україні були крамниці з тканинами та ательє на різний смак та бюджет, тож українки завжди полюбляли гарно вбиратись і бути сучасними в ті часи, хоч і українські міста не були світовими столицями моди. Але українки завжди вміли показати себе і свої вбрання.
На той час наймодніші пані були помічені і місті Львові, через їх вміння гарно піднести себе та свій стиль, але й у Києві пані полюбляли стильно одягатись, кажуть що киянки одягалися яскравіше за жінок у Німеччині, Австрії та Європі, що є великим компліментом особливо для моди тих часів.
Наразі українська мода розвивається дуже стрімко і в гарному напрямку.
В Україні з'являються доволі багато нових та молодих дизайнерів які додають та створюють щось нове, цікаве і сучасне. Талановиті митці представляють свої роботи на наймасшабніших тижнях моди в Мілані, Лондоні, Парижі та Нью Йорку.
Дизайнери не тільки показують свою роботу, але й представляють нашу країну і розповідають про те, що в непростий для нас час вони працюють, творять красу не дивлячись на всі складнощі і не прості умови, проте всеодно показують всьому світу нашу сильну націю і творіння.
Багато світових зірок та знаменитостей обирають одяг українського виробництва, ми можемо побачити зірок на червоних доріжках в українських брендах, такаж, часто журналісти роблять фото де можна помітити роботу наших талановитих майстрів.
Відомі зірки такі як: співачки Beyonce, Adele та Rita Ora, модель Bella Hadid обирають такі українські бренди як: Bevza, Ruslan Baginskiy, Anna October, Litkovska і виглядають у них неперевершено.
Наприклад для свого світового турне співачка Beyonce була одягнута у сукні “Frolov” від нашого дизайнера Івана Фролова.
З останніх новин, 28 вересня відбувся тиждень моди у Парижі де були українські дизайнери з представленням своїх виробів і з якими зустрілася всесвітньо відома редакторка американського журналу VOGUE Анна Вінтур. Вона поспілкувалася з дизайнерами і виявила неабияку підтримку України, це був великий вияв поваги до нашої країни і українських митців зазначили дизайнери Руслан Багінський та Іван Фролов, які поділилися кадрами з цієї події на сторінках у своїх соц мережах.
Немає коментарів:
Дописати коментар