В Музеї Марії Заньковецької (філія Музею театрального, музичного та кіномистецтва України відкрилася персональна виставка «ЦвіТи» відомої талановитої художниці України Ксенії Туренко. Експозицією виставки є унікальні неперевершені філософські колажі. Зокрема у роботах художниці можна побачити ряд жіночих образів, які передають силу та могутність українських жінок, їх дух та незламність в цей нелегкий для України час. Загалом сама художниця пані Ксенія є волонтеркою та проводить колосальну роботу в допомозі нашим військовим в боротьбі із рашистською ордою. Ряд коштів отриманих від продажу своїх картин передає на потреби ЗСУ.
У Ксенії Туренко чимало прихильників та друзів які поділяють її життєві цінності та захоплюються творчістю. Саме вони і завітали на відкриття виставки «ЦвіТи», щоб привітати мистикиню із її урочистою подією. Окрім них на вернісажі були представники арт-таворчого фронту, співаки, художники, мистецтвознавці та журналісти. Ряд гостей вітали пані Ксенію із виступами та бажали їй натхнення та підкорення нових висот, творчості у подальшій роботі створення нових шедеврів. Окрім виступів були і музичні привітання у виконанні українських пісень. Так співачка хору ім Г.Г.Верьовки Олена Слободанюк привітала піснею «Многая літа». Загалом вечір відкриття виставки пройшов із успіхом, в залі вітала позитивна атмосфера, а учасники дійства спілкувалися, ділилися враженнями від робіт художниці, а на обличчях людей відчувалося задоволення від заходу. Під час відкриття виставки придбали три колажі, кошти від продажу яких підуть на допомогу ЗСУ!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-Xa5WC0GQ-VwwFEqheowT-kxBrssDhof2QDNwfIDJlVAfy_DL4u7g17ZrMfLb44Hsv7fV4SsX8gcjtQKFxdQpiTXtBQlbJ5ahOHMbIyWOhEXJmd0EKdU8RpZlb6NvP9Hc9LPbOgouUwpcTOjUrRYoxq15IB3z4S3ox7kQ5CeUwu_W0h5bP6ZRUgukYg/s320/received_440520928674439.jpeg)
Організаторами та кураторами виставки разом із пані Ксенією та її чоловіком Олександром є учасник міжнародного арт-проекту «Повертайся живим!» Сергій Коммісаров та директорка Музею театрального, музичного та кіномистецтва України Ірина Дробот.
Всі кияни та гості столиці можуть завітати на виставку «ЦвіТи» та полюбуватися фантастичними коллажами з 10 до 17 години в Музеї Марії Заньковецької за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 121.
Леонід Коваленко
Немає коментарів:
Дописати коментар